Ceruzky na obočie vám umožňujú rýchlo upraviť vzhľad obočia. Nebude to však možné, pokiaľ výrobok, ktorý používate, nemá dlhú výdrž a nie je a presný. Ako si vybrať ten najlepší, keď kozmetický trh ponúka toľko rôznych možností? Aby sme vám to uľahčili, zostavili sme rebríček 5 najlepších ceruziek na obočie, ktoré sa tešia svojej obľube.

Obočie by malo byť vždy zvýraznené, no majte na pamäti, že by malo vyzerať prirodzene. Prehnané obočie môže pôsobiť smiešne a niet sa čomu čudovať, keďže to rozhodne nevyzerá dobre. Pozrite si naše hodnotenie a upravte si obočie ako profesionálna vizážistka!

TOP 5 ceruziek na obočie, ktoré stoja za povšimnutie

1. Nanobrow Eyebrow Pencil

Ak oceňujete ultra jemnú a presnú ceruzku na obočie, táto nemôže zostať nepovšimnutá. Nanobrow Eyebrow Pencil je hitom v kozmetickom priemysle. Táto profesionálna ceruzka na obočie mý extrémne dlhú výdrž, je pevná a ľahko sa používa. Jej rafinovaný hrot má vždy správnu tvrdosť, pretože ho netreba strúhať. Zvýrazňuje všetky druhy obočia, takže obočie vyzerá vždy prirodzene krásne. Snívate o ideálne vyzerajúcom obočí bez groteskného efektu? Lepšie ste nemohli nájsť! Dokonalá tvrdosť špičky je vhodná na metódu feathering, na definovanie spodných a horných okrajov alebo vyfarbenie celého obočia. Vyberte si jeden zo štyroch dostupnýc odtieňov, ktorý vás ohromí. Zamatové zloženie hladko kĺže po pokožke, vykresľuje ďalšie chĺpky a vypĺňa všetky nežiaduce medzery bez rozmazávania počas dňa. Produkt zaisťuje skvelý make-up a očarujúce výsledky! Dokonalé obočie do každého detailu? Iste, je to neuveriteľne jednoduché. Ceruzka na obočie od Nanobrow je produktom, ktorý vysoko oceňujú profesionálni vizážisti. Premyslené farby, precízny hrot, pohodlná aplikácia, a samozrejme, veľkolepé výsledky – to všetko sa dá dosiahnuť s touto ceruzkou.

2. Benefit Cosmetics Precisely, My Brow

Táto fantastická automatická ceruzka na líčenie obočia vám umožní dosiahnuť vysnívaný vzhľad. Jej súčasťou je aj precízna kefka, ktorá chĺpky bez problémov oddelí a udrží na mieste po celý deň. Na zamaskovanie riedkych oblastí a vytvorenie trojrozmerných výsledkov stačí niekoľko jednoduchých pohybov. Výsuvný aplikátor vykreslí ďalšie super tenké čiarky, ktoré vyzerajú ako skutočné chĺpky. Môžete si vybrať z ôsmich intenzívnych farieb! V sade je aj štetec určený na blendovanie, vďaka čomu dosiahnete čo najprirodzenejší efekt. Líčenie obočia nemusí byť zložité! Pamätajte, že najlepší tvar obočia je ten, ktorý vyzerá jemne. Nakreslite ďalšie chĺpky v oblastiach, ktoré to potrebujú, a potom definujte oblúky a načrtnite ich pozdĺž ich prirodzeného tvaru. Maximálne husté obočie za pár okamihov!

3. Huda Beauty #Bomb Brows Microshade Pencil

Táto jemná ceruzka na obočie ukradla srdcia mnohých spotrebiteľov. Vždy presný hrot má 0,9 mm a je možné ho vysunúť z obalu. Dokonale obočie zafarbí, zvýrazní a vyplní ho jedným z krásnych odtieňov a vytvaruje ho správne na daný deň. Jemne vykreslené línie dotvárajú prirodzene vyzerajúce obočie. Robustná špirálová kefla vám umožní dávkovať správne množstvo produktu a poskytne fantastický vzhľad pre každú príležitosť. Vodeodolnú ceruzku #Bomb Brows je možné zakúpiť v ôsmich farbách. Dôležité je, že produkt ponúka úpravu a starostlivosť o obočie v jednom. Jeho bohaté zloženie sa skladá z vitamínu E, ricínového oleja a zmesi kokosového oleja. Tento produkt prináša efekt permanentného make-upu!

4. Charlotte Tilbury Brow Cheat

Husté obočie ako z módneho časopisu? Najjednoduchšia vec na svete! S touto ceruzkou je ľahké dosiahnuť dokonale vyzerajúce obočie, ktoré drží na mieste! Je k dispozícii v ôsmich odtieňoch vhodných pre každý typ obočia. Brow Cheat sa vynikajúco rozčesáva a zvýrazňuje aj veľmi nepoddajné oblúky. Výsledky vydržia celý deň bez potreby dodatočných úprav. Tento magický produkt vypĺňa medzery, zvyšuje prirodzený lesk a definuje obočie takmer bez námahy! Zvýraznená krása v jednom okamihu! Je to možné vďaka Brow Cheatu!

5. Dior Backstage Diorshow Brow Styler

Ceruzka na obočie tejto ikonickej značky zvýrazňuje obočie s maximálnou presnosťou. Jeho zasúvateľná, veľmi tenká ceruzka ho vypĺňa na miestach, ktoré je potrebné zamaskovať, čím vytvára trojrozmerné efekty. Bola vytvorený pre všetky druhy make-upu obočia- od prirodzeného až po hrubé a výrazné. Dodáva sa vo veľmi jemných odtieňoch, takže sa ľahko prispôsobí črtám vašej tváre a vytvorí profesionálny a štýlový make-up pri každom použití. Jednoducho si prečešte chĺpky obočia smerom nahor, aby ste opticky zvýraznili oči, a potom vyplňte celé obočie jemnými ťahmi. Ceruzku trochu premiešajte pomocou rafinovanej kefky. A hotovo! Ceruzka Dior nie je najlacnejšia, ale oplatí sa do nej investovať.