Sú vaše vlasy hrubé a ťažké a neustále bojujete s tým, aby ste im dodali objem? Snívate o objemnom, plnom účese a ste unavení z neustále spľasnutých vlasoch? Poznáme ten najlepší produkt, ktorý dá vašim vlasom úžasný objem a váš účes bude vyzerať čo najlepšie!

Čo je to Nanoil Hair Volume Enhancer?

Je to ľahký a vysoko efektívny stylingový sprej na zvýšenie objemu vlasov, pričom zakaždým má skvelé účinky. Umožní vám vytvoriť si objemný účes a to tak, že nadvihne korienky a dodá vlasom dlhotrvajúcu plnosť bez ich zaťaženia. Ošetrujúce zložky v Nanoil Hair Volume Enhancer chránia vlasy pred nepriaznivými účinkami slnka, studeného počasia, vlhkosti, plus dodávajú vlasom väčší lesk a hebkosť. Produkt vám zaručí objem, pružnosť a zdravý vzhľad vlasov. Budete ho milovať, ak sú vaše vlasy často spľasnuté, vyzerajú bez života a je nemožné im dodať plný vzhľad, lebo rýchlo strácajú objem. Nanoil Hair Volume Enhancer nakoniec vyrieši problémy so spľasnutými prameňmi vlasov.

nanoil hair volume enhancer

Čo je v zložení?

Tento sprej na zvýšenie objemu vlasov nie je len úžasný stylingový primer, ale tiež aj kondicionér! V INCI sa nachádzajú:

  • Pšeničné proteíny – majú posilňujúci a skrášľujúci efekt a zvyšujú odolnosť vlasov voči poškodeniu, zlepšujú ich poddajnosť a zbavujú ich krepovitosti. 
  • Keratín – zlepšuje štruktúru, hrúbku a kvalitu vlasov.
  • Pantenol – má hydratačný efekt, vyhladzuje vlasy a zabraňuje ich zamotávaniu, uľahčuje stylingovú rutinu, zvyšuje lesk a dodáva im hebkosť.

Nanoil Hair Volume Enhancer – účinky a benefity

  • Nadvihuje korienky a dodáva vlasom objem.
  • Zlepšuje hustotu vlasov a vyzerajú plnšie.
  • Dodáva lesk, hebkosť a poddajnosť.
  • Vyživuje vlasy počas stylingu.

Ako používať sprej na zvýšenie objemu od Nanoilu?

Veľmi jednoducho! Nastriekajte si Nanoil Hair Volume Enhancer na vlhké vlasy pred ich fénovaním. Jemne ich prečešte a nastylujte podľa vášho vkusu. To je všetko! Užite si svoj nový účes a pochváľte sa objemom a brilantným leskom.

Kde si kúpiť Nanoil Hair Volume Enhancer?

Tento sprej na zvýšenie objemu si môžete kúpiť v oficiálnom obchode značky www.nanoil.skvstúpte do sveta krásy a pozrite si aj ďalšie skvelé produkty na ošetrenie vlasov a styling.

Nanoil Hair Volume Enhancer – recenzie

Či už tomu veríte alebo nie, tento produkt je jedným z najlepšie hodnotených sprejov na zvýšenie objemu vlasov na trhu. Milujú ho muži aj ženy, lebo im pomôže dosiahnuť perfektný, prirodzený účes. 200-ml fľaška však vydrží veľmi dlho, plus cena je prekvapivo nízka na to, že ide o takýto bombový produkt! Presvedčte sa o tom sami!