Súprava na lifting a lamináciu mihalníc od Nanolash

Lash lift je jedným z ošetrení, ktoré stúpa viac a viac na obľúbenosti. Koniec-koncov robia ju aj profesionálni riasový stylisti v kozmetických salónoch. Značka Nanolash sa však rozhodla, že zareaguje na požiadavky moderných žien. Nanolash Lift Kit je súprava, s ktorou si môžete urobiť lamináciu mihalníc aj doma. Ako na to?

Lash lift so súpravou od Nanolash – čo sa v balíčku nachádza?

Značku Nanolash dobre pozná väčšina žien. Už dlhší čas sa zameriava na výrobu produktov na starostlivosť a styling mihalníc. Nanolash Lift Kit je však produkt, ktorý je revolučnou novinkou na kozmetickom trhu a zmenil prístup žien k procedúre liftingu mihalníc.

V krabici nájdete:

  • Lift – Step 1 – toto je produkt na lifting mihalníc, ktorý by sa mal aplikovať ako prvý;
  • Fix – Step 2 – ďalší produkt, ktorý sa aplikuje ako druhý;
  • Keratin Booster – Step 3 – produkt, ktorý ukončuje proces laminácie a obnovuje štruktúru mihalníc;
  • Silikónové natáčky – v balíčku sú 3 páry v 3 veľkostiach, používajú sa na dosiahnutie požadovaného vytočenia mihalníc;
  • Lift Lash Glue – 5 mililitrov lepidla na pripevnenie silikónových natáčok;
  • ďalšie pomôcky potrebné na procedúru.

Produkty sa nachádzajú vo forme 0,5 mililitrových sáčkov. Súprava obsahuje 10 sáčkov s každým produktom, s ktorými si môžete urobiť až 10 laminačných ošetrení.

Nanolash Lift Kit je kompletný produkt špičkovej kvality. Môže ho používať každá žena, bez ohľadu na vek, skúsenosti alebo aktuálny stav rias.

Lifting mihalníc doma

Laminácia mihalníc doma so súpravou od Nanolash – ako ju vykonávať správne?

Nanolash Lift Kit je navrhnutá tak, aby ste pri jej používaní nemali žiadne problémy. Nesmiete zabudnúť si pred aplikáciou mihalnice dôkladne vyčistiť  – nesmú byť na nich žiadne zvyšky produktov. Potom si vyberte správnu veľkosť natáčky a oddeľte horné mihalnice od spodných.

V krabici sa nachádza podrobný návod na použitie. Celý proces liftingu a laminácie mihalníc spočíva v niekoľkých jednoduchých krokoch:

  • pripevnenie natáčky na líniu rias na hornom viečku pomocou lepidla, ktoré je súčasťou súpravy;
  • aplikácia produktu Lift – Step 1 približne 1 milimeter od korienkov mihalníc a jeho pôsobenie približne 7-10 minút;
  • odstránenie produktu suchým aplikátorom a nanesenie produktu označeného ako Fix – Step 2 rovnakým spôsobom – tiež musí ostať na mihalniciach pôsobiť 7-10 minút;
  • odstránenie produktu navlhčeným aplikátorom a dokončenie procedúry s produktom označeným ako Keratin Boost – Step 3 – tiež musí ostať na mihalniciach 7-10 minút.

Po odstránení posledného produktu z rias už vám stačí len odlepiť silikónové natáčky. Efekt lash liftu a laminácie uvidíte okamžite. Mihalnice sú viditeľne vytočené a vyzerajú dlhšie a hrubšie. Sú zároveň chránené pre poškodením a hĺbkovo obnovené.

Laminácia mihalníc doma so súpravou od Nanolash

Lifting mihalníc doma – pre koho je to dobré riešenie?

Súprava na lifting a lamináciu mihalníc od Nanolash je skvelým riešením pre každú ženu. Nezáleží na tom, v akom stave má mihalnice. Toto je jednoduchý spôsob na ich obnovenie a regeneráciu, pričom získate fenomenálny look.

Samotný efekt môže vydržať približne 8 týždňov. To znamená, že si počas tejto doby nemusíte robiť starosti s používaním klieštikov na riasy alebo aplikáciou viacerých vrstiev maskary. Mihalnice budú vyzerať nádherne definované a dlhšie.

Nanolash Lift Kit je bezpečný na používanie. Produkty sú vyrobené z prírodných a overených ingrediencií. Túto procedúru môžu podstúpiť aj majiteľky citlivých očí. Zaberie vám to len niekoľko minút a získate takmer okamžité výsledky. Oplatí sa nájsť si čas na seba a potom už len zabudnúť na klieštiky na mihalnice.