Keď si kupujete základný make-up, iste dúfate, že tento výrobok dokáže prekryť všetky nedokonalosti vašej pleti a vaša tvár bude po celý deň vyzerať skvele. Bohužiaľ, často nás čaká sklamanie. Mnohokrát platí málo z toho, čo o danom produkte hovoria výrobcovia. Platí to aj pre základný make-up od Estee Lauder, Double Wear Stay–in–Place?

Estee Lauder1

Výrobca uvádza, že make-up vydrží bez chyby na tvári 15 hodín. To je dobrá správa pre všetkých, čo pracujú, pre ženy, ktoré potrebujú perfektný vzhľad po celý deň. Po aplikácii make-up vyzerá ako druhá koža, prepožičia vám svieži a prirodzený vzhľad. Nemení farbu, nerobí šmuhy, nerozmazáva sa a nešpiní oblečenie (samozrejme nie je nutné si utierať tvár do blúzky). Okrem toho, poksytuje dlhotrvajúci efekt a komfort. Podľa výrobcu má poskytovať matný vzhľad. Ďalšou z deklarovaných výhod výrobku Double Wear Stay–in–Place je jeho zloženie, pretože neobsahuje žiadny olej. Preto neupcháva póry na pokožke a nechá ju dýchať. Produkt bol dermatologicky testovaný, čo je dobrá správa pre majiteľky mastnej a zmiešanej pokožky. V takýchto prípadoch sa ale aj tak doporučuje navyše prekryť základný make-up transparentným púdrom.

Ako používať Double Wear Stay–in–Place základný make-up od Estee Lauder?

Ráno si na tvár naneste zvlhčujúci krém, alebo iný krém, ktorý bežne používate. Potom aplikujte základný make up. Výrobok Estee Lauder perfektne drží. Nanáša sa končekmi prstov, alebo plochým štetcom. Nakoniec by mali byť všetky nedokonalosti prekryté, ak sú výrazné, doporučuje sa pretrieť ich navyše korektorom pomocou tenkého štetca alebo prstaEstee Lauder

The základný make-up je balený v priesvitnej fľaštičke so zlatým vrchnáčikom. Je to dobré, pretože hneď vidíte, koľko makeupu ste minuli. Nevýhodou je neprítomnosť vhodného aplikátora alebo rozprašovača. Make-up si musíte naliať z fľaštičky do dlane a potom aplikovať, čo má za následok plytvanie. Fľaštička má objem 30 ml. Ak sa rozhodnete zakúpiť si make-up Double Wear Stay–in–Place, môžete si vybrať z 30 rôznych odtieňov. Napríklad: Pure Beige, Bone, Pale Almond a Sand, Ecru. Konzistencia výrobku je polotekutá a ľahko sa aplikuje na pokožku.