Hľadáte tú najlepšiu špirálu na obočie? Pozrite si náš výber!

Trendy v použití špirál na obočie sa stále menia. Už bolo populárne husté obočie, obočie vyčesané neobvyklým spôsobom, ako aj dokonale symetrické obočie, ktoré spopularizovali sestry Kardashian. Jedna vec však zostáva vždy nemenná: dobre vytvarované a prirodzene vyzerajúce obočie. Tu vstupujú do hry špirály na obočie: pripomínajú bežnú maskaru, ale majú menšiu a presnejšiu kefku.

Vyberte si svoju obľúbenú špirálu na obočie!

Maskara na obočie je nevyhnutná, ak chcete, aby bolo dokonale upravené, plnšie a krajšie. Ako si vybrať tú najlepšiu špirálu? Urobili sme to za vás – pozrite sa na favoritov na kozmetickom trhu, otestované našimi odborníkmi. Strávili niekoľko týždňov používaním rôznych špirál na obočie. Hodnotili ich výkon, výdrž a výsledok. Teraz ste na rade vy – pozrite si náš rebríček a vyberte si svoju obľúbenú špirálu na obočie.

Výhody dobrej maskary na obočie

Špirály na obočie sú vhodné na starostlivosť o obočie, pridanie farby, textúry a usporiadanie nepoddajných chĺpkov. Obočie často rastie v rôznych smeroch, takže dobrá špirála na obočie by ho mala dať do poriadku a udržať ho pod kontrolou. Maskary na obočie sú k dispozícii v rôznych farbách, aby lepšie ladili s prirodzenou farbou obočia a zakrývali šediny. Najlepšie je vybrať si špirálu, ktorej zloženie zahusťuje a tiež stará sa o obočie, pretože každá žena sníva o obočí aké má Brooke Shields!

REBRÍČEK: výber najlepšej špirály na obočie

1. miesto NANOBROW SHAPE MASCARA

eyebrow mascara
Prečítajte si viac: www.nanobrow.sk

Táto špirála na obočie už očarila svet! Nanobrow Shape Mascara je ideálna na úpravu, tvarovanie, farbenie, ako aj na zväčšenie objemu. Ak snívate o plnšom, výraznom obočí s prirodzenou farbou, ktoré vyzerá skvele v každom svetle – našli ste to čo hľadáte! Špirála od Nanobrow výborne funguje na husté, ale aj tenké a riedke obočie. Jeho zloženie s oxidom kremičitým zvýrazní jeho vzhľad a už aj jedna vrstva dodáva definíciu a vytvára efekt hrubšieho, dobre tvarovaného obočia. Prírodné odtiene neuveriteľne zvýraznia farbu vášho obočia a jej dlhotrvajúci účinok vás pozitívne prekvapí.

  • APLIKÁTOR – najviac nás očaril aplikátor Nanobrow Shape Mascara. Je prepracovaný a precízny. Kefka má skvelé rozloženie štetín. Navyše sú štetinky z nylonu, takže pokrýva obočie tak, že zároveň zväčší jeho objem. Make-up si kefkou urobíte vždy rýchlo. Výsledok bude bez hrudiek, nebude sa lepiť a chĺpky budú upravené a urovnané.
  • NAŠE HODNOTENIE – je to jediná špirála na obočie, ktorá prešla všetkými našimi testami na výbornú: trvácnosť, dostupnosť, odtiene, zloženie, ingrediencie, a výsledok make-upu. Z celého srdca ju odporúčame!

2. miesto LANCÔME SOURCILS STYLER BROW MASCARA

Dosť drahý produkt. Vykompenzuje vysoký obsah (6,5 ml) jeho cenu? Jej výsledky sú uspokojujúce. Určite sa nebudete sťažovať. Lancôme Sourcils Styler je dobrý výrobok, ktorý dodá vášmu obočiu objem a dlhotrvajúci výsledok!

  • APLIKÁTOR – kefka v tvare diamantu nám počarila. Zdá sa, že tento dizajn výborne funguje na make-up! Ľahko uchopí a zafarbí aj veľmi tenké a drobné chĺpky.
  • NAŠE HODNOTENIE – potvrdili sme si, že tento inovatívny dizajn funguje výborne – Lisa Eldridge, profesionálna vizážistka a spolutvorkyňa tejto maskary, stavila na nezvyčajný tvar a bolo to skvelé rozhodnutie. Špirála prekoná očakávania aj veľmi náročných zákazníkov, keďže prešla väčšinou našich testov.

3. miesto DIOR DIORSHOW ON SET BROW MASCARA

Špirála od Dioru obsahuje klasickú kefku a na výber máte tri odtiene, vrátane priehľadnej, ktorá je vhodná na všetky farby obočia. Špirála má gélovú konzistenciu. Priesvitná verzia je skvelá pre dámy s veľmi tmavým obočím. Čo nás trochu prekvapilo je, že nie je k dispozícii žiadny tmavý odtieň. Špirála zvyšuje objem, obočie vyzerá skvele a zloženie obsahuje mnoho prírodných látok. Táto maskara vám umožní vytvoriť pekný, výrazný make-up.

  • APLIKÁTOR – klasická, kužeľovitá kefka so široko rozptýlenými štetinami. Je navrhnutá tak, aby sa hodila na väčšinu typov obočí. Ale ak máte tenké a riedke obočie, kefka by vám mohla zafarbiť aj pokožku.
  • NAŠE HODNOTENIE – Dior je známy svojimi fantastickými výrobkami, takže aj keď kefka nie je úplne ideálna, bude táto maskara skvele fungovať na make-up obočia. Upraví hrubé a nespolupracujúce obočie. Vďaka jej dobrému zloženiu si vyslúžila vysoké miesto v našom rebríčku.

4. miesto KIKO MILANO EYEBROW FIBERS COLOURED MASCARA

Špirála Kiko Milano je produkt s nezvyčajnou, gélovitou konzistenciou, ktorá spôsobuje, že v porovnaní s inými produktmi, ktoré sme spomenuli, menej zafarbí. Pomerne dobre upraví obočie a postará sa o jeho stav, pretože obsahuje skrášľujúci a ochranný pantenol. Maskara na obočie Kiki Milano má špeciálne vlákna, ktoré účinne zachytia chĺpky a vďaka tomu im pridajú objem. Obočie vyzerá plnšie a hustejšie.

  • APLIKÁTOR – širšia nylonová kefka s nezvyčajným tvarom je vhodná skôr pre … skúsených užívateľov alebo pre dámy s hrubším obočím.
  • NAŠE HODNOTENIE – táto špirála na obočie je zaujímavá. Zafarbí obočie, postará sa o jeho prirodzený vzhľad a vydrží celý deň. Nie je lacná, ale je dosť veľká (8 ml) a produkt je preto celkom výhodný.

5. miesto LORD & BERRY MUST HAVE TINTED BROW MASCARA

Must Have Tinted Brow Mascara od Lord & Berry nás prekvapila. Táto britská značka možno nie je taká známa, ako tie ostatné, ale stojí za to ju vyskúšať, najmä ak je vaše obočie husté a plné, ale zároveň tenké. Táto maskara pridáva objem. Obsahuje nylonové vlákna a špeciálnu zložku, ktorú označili ako Hydroviton® PLUS, ktorá sa postará o hydratáciu chĺpkov na obočí.

  • APLIKÁTOR – špirála na obočie od Lord & Berry má špeciálne navrhnutú kefku: je z nylonu a štetiny sú usporiadané do špirálového tvaru. Kefka je dosť veľká, takže na jej správne používanie budete potrebovať istú prax.
  • NAŠE HODNOTENIE – špirála stojí za povšimnutie a určite osloví mnohých fanúšikov make-upu. Jej nevýhodou je vysoká cena a malý objem. Špeciálne zloženie špirály rýchlo schne a zároveň sa postará o prirodzený a výrazný make-up obočia.