Lúpe sa vaša špirála a zmaže sa už niekoľko hodín po nanesení? Nie je to len váš problém. Je to bežný problém mnohých žien na celom svete. Zlepené mihalnice alebo rozmazaná špirála môže ľahko zničiť celý make-up. Žiadna žena by to ale nemala akceptovať. Je čas, aby ste objavili najnovší a spoľahlivý rebríček najlepších špirál!

Ako si vybrať dokonalú špirálu

Špirála – riešenie pre každú ženu!

Riasenky sú jedným z tých produktov, ktoré sú vytvorené doslova pre každú ženu. To isté sa nedá povedať napríklad o semi-permanentných predĺženiach rias, ktorých výsledky sa nedajú meniť. Preto ženám veľmi záleží na tom, aby našli dokonalú riasenku.

Určite by mala mať výnimočné výsledky a zároveň by mala vydržať niekoľko hodín, či už ste v práci alebo na večierku.

Existuje však taká riasenka? Áno, existuje! Musíte však vedieť, ako ju nájsť…

TOP 4 špirály – tieto produkty sa určite stanú hitom!

Trh doslova prekypuje výberom riaseniek. Nie všetky produkty si zaslúžia vašu pozornosť.

Nasledujúce poradie zahŕňa len tie, ktoré majú, na základe názorov fanúšikov make-upu, šancu stať sa hitom. Takže je čas ich lepšie spoznať a možno aj vyskúšať.

1. Špirála od Nanolash

Šampión môže byť len jeden, však? Ukazuje sa, že v tomto rebríčku – je to špirála od Nanolash! Je to produkt známej a renomovanej značky, ktorá nikdy svoje zákazníčky nesklamala.

Maskara od Nanolash je extrémne trvácna. Počas dňa sa neodlupuje. Nerozmazáva sa ani vo vlhkom prostredí, takže ju ženy používajú aj na zimné výlety.

Výrobok sa dodáva aj s perfektne tvarovanou kefkou. Je vyrobená z vysoko kvalitného silikónu a riasy precízne oddeľuje bez toho, aby zanechala zlepené mihalnice. Dokonca aj ženy s ovisnutými viečkami nebudú mať problém dosiahnuť na krátke riasy v kútikoch očí.

DÔLEŽITÉ: Ak pôjdete na ich na webovú stránku, všimnete si, že si môžete vybrať z nasledujúcich produktov:

To zaisťuje, že si môžete riasenku dokonale prispôsobiť vašim individuálnym potrebám!

2. Lashcode Mascara

Na druhom mieste máme ďalšieho kandidáta o najlepšiu riasenku. Hovoríme o riasenke od Lashcode, ktorá predlžuje a zahusťuje. Tento produkt si tiež získal mimoriadne priaznivé recenzie od väčšiny zákazníkov.

Maskara od Lashcode má kefku, vďaka ktorej je použitie tejto špirály skutočným potešením. Je dobre tvarovaná, je vyrobená zo silikónu a dokáže dosiahnuť aj tie najmenšie riasy. A čo viac, Lashcode Mascara je tiež trvácna. Zákazníci sa nesťažujú, že by sa na konci dňa začala opotrebovávať alebo odlupovať.

Mali by ste vedieť, že táto špirála teoreticky nie je vodeodolná. Žiadny zákazník sa však nesťažoval, že by sa rozmazávala pri kontakte s vlhkosťou.

3. Clarins Be Long Mascara

Clarins Be Long Mascara je predlžujúca riasenka. Teoreticky má riasy predĺžiť a krásne definovať. Väčšina zákazníkov takéto výsledky nepopiera. Zároveň je však aj zrejmé, že tento produkt má určité nevýhody.

Pozitívne je, že kefka má pomerne dobrý tvar. Na konci je zúžená, čo by malo uľahčiť jej použitie. Niet však pochýb o tom, že výdrž tohto produktu je sporná. Mnohí zákazníci poukazujú na to, že na konci dňa sa riasenka odlupovala. Navyše, keď je vystavená vlhkosti, rozmazáva sa na viečka a zanecháva nepekné zvyšky.

4. Maybelline Great Lash

V rebríčku máme aj produkt z drogérie. Maybelline Great Lash je riasenka, ktorá určite vyniká jasným, farebným balením. Nezaznamenali sme ani žiadne veľké sťažnosti na výsledok, ktorý sa dá s touto špirálou dosiahnuť.

Ale zdá sa, že problém je kefka a trvácnosť produktu. Samotná kefka má pomerne hrubé štetiny, čo spôsobuje, že je o niečo problematickejšie dosiahnuť na kratšie chĺpky. Pokiaľ ide o výdrž, tá je tiež veľmi diskutabilná. Zákazníci sa zmienili, že len niekoľko hodín po nanesení sa riasenka začala rozpadať.

Zhrnutie rebríčka

Ako si vybrať dokonalú špirálu? No, stojí za to sa pozrieť na vyššie uvedený zoznam. Špirály, ktoré sú v ňom spomenuté, najmä špirála od Nanolash, vás určite nesklamú.

Ženy by mali pri používaní riasenky zvážiť, na čom im najviac záleží. Výber špirály by potom mal byť oveľa jednoduchší.