umelé mihalnice

Perfektné riasy rozoznáte aj z diaľky. Vylepšia oči a podčiarknú ich krásu. Žiaľ, väčšinou nie sú naše prírodzené riasy také pôsobivé. Nanolash DIY Lash Extensions sú klastrové riasy, ktoré môžu byť jedným z riešení. Stojí tento produkt za to?

Čo spôsobuje slabé a krátke riasy?

Mnoho žien má problémy s riasami – myslíme tým riasy, ktoré nemajú požadovanú dĺžku alebo hrúbku. Zvyčajne sa ženy sťažujú na svoje prirodzené chĺpky, ktoré sú slabé, tenké a ani špirála ich veľmi nevylepší.

Ženy tiež zvyknú mať problémy so stratou farby mihalníc. To je väčšinou ovplyvnené genetickými faktormi, ako je váš typ krásy, ale negatívne to vedia ovplyvniť aj niektoré každodenné činnosti a kozmetické produkty. Nedostatočné očistenie make-upu z rias alebo neustále nosenie falošných mihalníc môžu tiež spôsobiť zmeny farby mihalníc.

Pravdupovediac, je veľa vecí, ktoré mihalnice oslabujú. Ich preťaženie môže spôsobiť vypadávanie rias a medzery v mihalniciach. Ani intenzívne séra a kondicionéry na riasy nenapravia roky nedbanlivosti a poškodenia.

Ako si predĺžiť mihalnice bez toho, aby ste si preťažili vaše prirodzené riasy?

Až donedávna nebolo možné si predĺžiť riasy sama doma. Falošné prúžkové mihalnice často vypadávajú, keď to najmenej treba, zatiaľ čo profesionálne predlžovanie rias v salóne môže poškodiť prirodzené riasy.

Našťastie, značka Nanolash uviedla na trh DIY Lash Extensions, aby pomohla všetkým ženám – je to produkt, ktorý dokáže vyriešiť problémy s riasami bez toho, aby poškodil prirodzené mihalnice.

S klastrovými riasami od Nanolash si vytvoríte akýkoľvek štýl rias, aký chcete, len za 10 minút. Jednoducho:

  • naneste si bonder na celé riasy a počkajte 30 až 60 sekúnd, kým začne lepiť.
  • vezmite si zväzok rias a nalepte ho pod riasy, si 1 mm od línie rias.
  • dokončite si mihalnice tak, že si nanesiete sealer, ktorý odstráni lepkavú vrstvu.

To je všetko, čo treba na rýchle predĺženie rias bez poškodenia vlastných mihalníc. S klastrovými riasami DIY Eyelash Extensions od Nanolash je to možné!

falošné riasy

DIY Lash Extensions – nalepte si klastové riasy za 10 minút

Falošné klastrové riasy DIY Lash Extensions boli navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým moderným ženám – 36 zväzkov v 3 veľkostiach (10 mm, 12 mm, 14 mm) a 8 štýloch. Značka má v ponuke aj kompletnú sadu na predlžovanie rias, ktorá obsahuje:

  • Nanolash bonder (lepidlo)
  • Nanolash remover
  • Pinzetu na riasy od Nanolash
  • Nanolash sealer

Všetky prípravky majú obsah 5 mililitrov, a preto dlho vydržia. Klastrové riasy sú tiež odolné. Na jedno použitie na jedno oko potrebujete približne 4 alebo 5 zväzkov, takže súprava by mala vystačiť na 4 použitia.

DIY Lash Extensions sú klastrové riasy, ktoré si môžete nalepiť samé, a vydržia až 5 dní. Nemusíte si ich dávať dole pred spaním. Keď si ich budete chcieť odstrániť, zaberie to len chvíľu.

Keďže si môžte vybrať z rôznych štýlov, môžete si spraviť riasy na štýl „Russian Volume“ alebo jemnejší každodenný look. Môžete naniesť a upraviť vaše DIY Eyelash Extensions, až kým nedosiahnete vysnívaný výsledok.

predlžovanie mihalníc

Klastrové riasy od Nanolash na domáce použitie – vyberte si produkt, ktorý zaručí požadovaný výsledok!

DIY Lash Extensions určite patria k prémiovým produktom. Sú to ľahké klastrové riasy, ktoré si nasadíte aj sama doma. Zvládnete to za 10 minút a zväzky vydržia nasadené až 5 dní.

Zväzky môžete kombinovať tak, aby ste si vytvorili taký štýl rias, ktorý sa vám naozaj páči. Perfektné riasy od Nanolash sú vhodné na každú príležitosť.