Nedarí sa vám vypestovať si dlhé vlasy? Trápia vás strie a celulitída? Vypadáva vám obočie a mihalnice? Máte na tvári veľa nedokonalostí? Všetkým týmto problémom môžete čeliť vďaka jednému kozmetickému produktu! Zoznámte sa s Nanoil Castor Oil, tým najkvalitnejším, certifikovaným ricínovým olejom, ktorý sa postará o všetky potreby vašej pokožky.

Čím sa odlišuje od iných ricínových olejov? Je nerafinovaný, za studena lisovaný a organický. Neobsahuje žiadne nepotrebné ingrediencie, ktoré by vám mohli potenciálne ublížiť. Receptúra je ľahšia ako pri tradičnom ricínovom oleji. Môžete ho používať na vlasy, nechty, obočie a mihalnice a tiež je nenahraditeľným pri čistení tváre.

nanoil castor oil

Ricínový olej – charakteristika a používanie

Olej sa získava z ricínových semien a je populárnou ingredienciou v medicíne aj kozmetológii. Už roky je známy svojimi laxatívnymi účinkami, ale popularita mu vzrástla ako produktu, ktorý je určený na vnútorné a vonkajšie použitie. Pravidelné používanie ricínového oleja sa odporúča v prípade lámavých, vypadávajúcich a rednúcich vlasov.

Obsahuje vitamíny A a E, kyselinu ricínolejovú a linolovú a tiež aj omega kyseliny. Má hustú, olejovitú konzistenciu a svetložltú farbu. Má výrazné hydratačné, posilňujúce a regeneračné účinky a môže pomôcť v boji s lupinami a kožnými problémami. Vypadávanie vlasov trápi mnohých ľudí a ricínový olej si s tým tiež dobre poradí. Vaše vlasy sa posilnia, budú lesklé a odolné. Keď olej použijete na obočie alebo riasy, tak podporí ich rast a jemne ich stmaví, čim sa opticky zväčší ich objem.

benefity ricínového oleja

Ricínový olej má antibakteriálne, protiplesňové a antiseptické účinky. Je výborný pre ľudí, ktorých trápi mastná pokožky hlavy alebo akné. Produkt reguluje prácu mazových žliaz, zabraňuje nadmernej produkcii mazu. Keď ho zmiešate s iným olejom, môžete ho použiť na vyčistenie tváre a prevenciu zápalu.

Nanoil Castor Oil má dosť hustú konzistenciu, ale je vybavený praktickou pipetou, ktorá uľahčuje precízne dávkovanie produktu. Ak chcete dosiahnuť ľahšiu konzistenciu, tak zmiešajte ricínový olej s iným olejom podľa vášho výberu (napríklad s arganovým olejom). Vmasírujte malé množstvo oleja do pokožky hlavy, jemne si ju premasírujte prstami a nechajte pôsobiť 30 minút pre tie najlepšie výsledky. Olej sa absorbuje do najhlbšej vrstvy pokožky a stimuluje bunky k regenerácii.

Ricínový olej môžete použiť aj na starostlivosť o nechty a nechtovú kožtičku. Pravidelným používaním sa nechty posilnia a vyhladia. Je skvelou kúrou na oslabené nechty, ktoré vyživí a zregeneruje a tým sa zabráni ich štiepeniu.

Prečo je Nanoil Castor Oil najlepší?

Predáva sa v 50 ml fľaškách, čo znamená, že vám bude robiť spoločnosť mnoho mesiacov. Na nete má skvelé recenzie a je expertom v boji proti rôznym kožným problémom. Účinky má dlhotrvajúce a zbadáte ich už po niekoľkých aplikáciách. Olej vám posilní vlasy od korienkov po končeky, pôsobí ako prevencia proti lámavosti nechtov a vďaka pravidelnej masáži zmiznú tukové bunky a zbavíte sa celulitídy. Za takúto skvelú cenu získate vynikajúcu kvalitu. Produkt je čisto prírodný, ekologický, univerzálny a viacúčelový. Je vhodný pre každého, takže ho môžete zdieľať so svojimi najdrahšími.

Objednajte na nanoil.sk a začnite s uvedomelou starostlivosťou o pokožku.