Styling obočia mydlom? Samozrejme! Keď sme si začínali myslieť, že už nás nič neprekvapí, pokiaľ ide o úpravu obočia, objavil sa trend mydlového obočia, ktorý sa stal virálnym hitom po celom svete. Takáto technika úpravy obočia je jediná svojho druhu. V minulosti sa kedysi chĺpky upravovali pomocou glycerínového tuhého mydla. Táto metóda bola dobrá, ale nie dokonalá. Preto teraz existuje veľa špeciálnych mydiel určených špeciálne na úpravu obočia. Ktoré je najlepšie? Čítajte ďalej, aby ste zistili, ktoré mydlá sú podľa nás tie naj vyberte si pre seba to najlepšie.

AKO NA MYDLOVÉ OBOČIE?

Obočie upravené mydlom vyzerá mimoriadne dobre a niektorí hovoria, že pripomína obočie po laminácii! Obočie je rovnomerne a krásne tvarované, úhľadne vyčesané a trochu tuhé, takže efekt vydrží celý deň – samozrejme, pokiaľ si vyberiete to najlepšie mydlo na obočie. Mnohí by chceli začať svoje dobrodružstvo s mydlovým obočím a pýtajú sa, či je to náročné. Nie je! V skutoPopularita tejto techniky úpravy obočia pochádza zo skutočnosti, že je to detská hra! Presvedčte sa sami, tu je návod ako si urobiť mydlové obočie krok za krokom:

 • KROK Č. 1: Pripravte si obočie
  Uistite sa, že je vaše obočie vyčistené, suché, nie je mastné a na pokožke nezostali žiadne zvyšky make-upu. Najlepšie je očistiť ho micelárnou vodou.
 • KROK Č. 2: Prichystajte si mydlo
  V tomto prípade princíp „čím menej, tým lepšie“ nebude fungovať. Mydlá na obočie sú účinnejšie, ak použijete väčšie množstvo produktu. V ideálnom prípade by ním mala byť potretá celá kefka celá cievka. Väčšina mydiel nevyžaduje použitie vody alebo iných tekutín a môžete ich použiť priamo z ich nádoby.
 • KROK Č. 3: Prečešte si obočie
  Začnite od spodnej línie a vnútorného okraja (chĺpky najbližšie k nosu), potiahnite kefku smerom nahor, obočie vyčešte a upravte. Vaše chĺpky nemusia byť umiestnené takmer zvisle – môžete si ich vyčesať smerom k spánkom. Česanie je to, čo vytvára požadovaný tvar. Pamätajte, že kefka by mala byť pevne pritlačená k pokožke. Chĺpky vyčesávajte a uhladzujte dovtedy, kým nebudete spokojní s konečným výsledkom.
 • KROK Č. 4: Mydlo nechajte vyschnúť
  Zvyčajne to trvá jednu až dve minúty. Klasické mydlá na obočie na báze glycerínu schnú pomerne dlho, ale moderné produkty schnú veľmi rýchlo!
 • KROK Č. 5: Ak chcete, obočie si podľa potreby vyplňte a vyfarbite
  Vaše mydlové obočie je v podstate hotové, ale ak zbadáte nejaké riedke miesta, môžete ich vyplniť: vybrať si môžete z púdru, ceruzky, pomády alebo pera. Vyberte si produkt podľa svojich preferencií – určite máte svoj obľúbený. Vytvorte chĺpky navyše tam, kde sú medzery a fľaky, alebo ak chcete výraznejšie obočie, zafarbite ho celé. 
  Hotovo!

Najlepšie mydlo na obočie – ktoré si vybrať na vytvorenie mydlového obočia?

Premýšľate, ktorý produkt na úpravu obočia si vybrať? Ktoré je najviac odporúčané mydlo na obočie? Ktoré je najúčinnejšie? Naše hodnotenie by malo eliminovať akékoľvek pochybnosti. Spoznajte najlepšie mydlo na obočie a majte na pamäti, že aj keď sa bežné mydlá na báze glycerínu používali pred desiatkami rokov, neboli také dobré ako tie, ktoré sú k dispozícii dnes – inovatívne mydlá, ktoré nezanechávajú hrudky a šupinky, nie je potrebné ich miešať s vodou a nezanechávajú pocit napnutej pokožky.

Najlepšie mydlá na obočie – NÁŠ TOP VÝBER


1. Nanobrow Eyebrow Styling Soap – najlepšie mydlo na obočie

Veľkosť: 30g

V skutočnosti by ste mohli skončiť čítaním tu, pretože ste práve našli to najlepšie mydlo na úpravu obočia!  Nanobrow Eyebrow Styling Soap má všetky vlastnosti dokonalého mydla: je ideálne husté, trochu gélovité, nelepivé a nie je vôbec mastné. Má rafinované zloženie a príjemnú konzistenciu: úprava obočia s týmto produktom je čistý pôžitok! Niet divu, prečo je tak často odporúčané: prináša tie najpôsobivejšie efekty, má veľkú kapacitu a atraktívnu cenu za vysokú kvalitu! Samozrejme, ako sa na pozoruhodné mydlo na obočie patrí, nemusíte ho miešať s vodou: jednoducho otvorte nádobku a máte hotový produkt bezchybnej konzistencie pripravený na použitie. S týmto mydlom na obočie sa výborne pracuje a vôbec sa nešúpe a nedrolí. Zabudnite na nepríjemný pocit napnutej pokožky! Ste pripravení na laminovaný vzhľad obočia? Mydlo na úpravu obočia Nanobrow vám to umožňí! Výsledky sú skutočne fenomenálne!

Rovnaké produkty: www.nanobrow.sk

2. Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax

Veľkosť: 8g

Možno sa pýtate, prečo sa produkt s „voskom“ v názve považuje za mydlo na obočie. Tento jedinečná kozmetický výrobok, ktorý nám priniesla „kráľovná obočia“, je často označovaný ako prvé mydlo určené na obočie, ktoré spája kvality mydla a vosku. Je Anastasia Beverly Hills najlepším mydlom na obočie? Je určite geniálnym mydlom, ktoré si zamilujete pre jeho účinnosť a špeciálnu gélovú a voskovú konzistenciu. Jeho cena a veľkosť sú trochu desivé, ale ak ste fanúšikom produktov známej osobnosti, je to pre vás tá správna voľba – Anastasia Soare je legendou v kozmetickom priemysle, čo je tiež dôvod, prečo je toto mydlo na obočie také známe a odporúčané.

3. Tood Turn It On Soap Brows – dobré mydlo na obočie

Veľkosť: 57g

Kapacita tohto mydla je ohromujúca. Donúti vás jeho účinnosť povedať si: “Toto je moje najlepšie mydlo na obočie!”? Pravdepodobne, najmä ak máte radi retro zábavu a máte čas na miešanie mydla s vodou. V súčasnosti – to treba podotknúť treba – to nie je to najodporúčanejšie mydlo na obočie, aj keď v tom čase bolo veľmi obľúbené. Jeho výhodou je jednoduché zloženie a účinnosť. Suma za tento produkt nie je veľmi cenovo výhodná, ale určite sa vám bude páčiť, že obal produktu je recyklovateľný a atrament použitý na tlač textu na obale je ekologický.

4. Ibra Makeup – Brow Soap 

Veľkosť: 20g

Ibra Makeup – myslíte si, že toto mydlo preslávilo to, že pripomína meno slávneho futbalistu? No, i keď to nie je to najlepšie mydlo na obočie, ale zaslúži si zmienku v našom rebríčku. Kvalita nie je najvyššia, mnohé recenzie sú toho dôkazom. Toto mydlo na obočie nie je veľmi odporúčané: dosť dlho schne, drží celkom dobre a dlho vydrží. Jeho výhodou je, že ho netreba aktivovať vodou. Veľkosť tohto mydla na obočie je stredná. Pred prvým použitím sa odporúča urobiť si test na alergickú reakciu, aby ste zistili, či vám nepodráždi pokožku.

5. West Barn Co. Soap Brows

Veľkosť: 25g

Jedno z prvých mydiel na obočie, takže malo veľa času (a žiadnu konkurenciu) získať si popularitu. V súčasnosti sa vyhýbame používaniu mydiel, ktoré vyžadujú vodu – West Barn Co. odporúča na aktiváciu produktu použiť špeciálny aktivačný sprej. To je dôvodom, prečo tento produkt naozaj nie je bežnou voľbou medzi obyčajnými zákazníkmi alebo profesionálnymi vizážistami. Možno ste ho v minulosti vlastnili. Ak sa cítite nostalgicky – možno si zakúpite ďalšie! Ak je pre vás to najlepšie mydlo na obočie vzácnejšie – vyberte si víťaza z tohto zoznamu.