Pomády na obočie teraz otriasajú kozmetickým trhom! Rýchlo sa stali jedným z najobľúbenejších produktov na líčenie obočia. Jedinečné, krémové pomády so zložením hustej pasty sa ukázali ako spása pre všetky ženy, ktoré snívajú o dokonale vyrysovanom obočí a tiež pre tie, ktoré chcú zakryť rôzne nedostatky a vylepšiť si tvar obočia. Ktorú pomádu by ste si mali vybrať, aby váš make-up vyzeral bezchybne? Stavili sme na zamatovú a trvácnu pomádu Nanobrow Eyebrow Pomade!

Nanobrow Eyebrow Pomade recenzie

O Nanobrow Eyebrow Pomade. Čo je to pomáda na obočie?

Ak vám stále nie je jasné, čo je to pomáda na obočie, vysvetlíme vám to: je to hustá a krémová pasta, ktorá poskytuje silné krytie. Vyzerá ako malá nádobka s farbou. Na použitie pomády budete potrebovať tenký, plochý, šikmý štetec, s ktorým ľahko vyplníte celé obočie a vytvoríte ťahy, ktoré budú vyzerať ako chĺpky, načrtnete obočie a vyplníte riedke oblasti.

Pomáda od Nanobrow je zabalená v praktickej, ľahkej, malej nádobe a je k dispozícii v troch jedinečných farbách (svetlo hnedá, stredne hnedá a tmavo hnedá), ktoré sa budú hodiť k vašim črtám a tónu pleti. Vyznačuje sa veľmi dobrou pigmentáciou a príjemným krémovým zložením, ako aj skvelým povrchom, ktorý dlho vydrží.

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách: 

Nanobrow Eyebrow Pomade – pre koho je určená?

Pomáda od Nanobrow je ideálna na definovanie akéhokoľvek obočia, ale najmä na tenké, riedke obočie, ktorému chýba definícia a potrebuje upraviť tvar. Budete si môcť zmeniť tvar obočia, zakryť akékoľvek chyby a riedke oblasti a upraviť špičky obočia, ak sú príliš krátke alebo nerovnomerné. Pomáda tiež krásne definuje výrazné a silné obočie, ktoré má mierne neprimeraný tvar.

Čím je pomáda od Nanobrow výnimočná?

Pravdepodobne sa pýtate: prečo by som si mala vybrať pomádu na obočie práve od Nanobrow? Čím je lepšia ako iné známe pomády? My vám odpovieme: áno, je to jedna z najlepších pomád na trhu! Vyznačuje sa prémiovou kvalitou a je porovnateľná so špičkovými produktmi svetovej triedy. Jej cena je v porovnaní s kvalitou, ktorú má, naozaj priaznivá! Pomáda je účinná, má hladkú textúru, netvorí hrudky, ani sa nerozmazáva. Zamilujete si jej výnimočnú pigmentáciu a to, ako hladko sa kĺže po pokožke. Nanobrow Eyebrow Pomade sa z pokožky nezotrie ani po plávaní! Vždy bude svieža a mäkká, aj po mnohých týždňoch pravidelného používania.

produkty na riedke obočie

Ako funguje pomáda od Nanobrow – výsledný make-up

Aké účinky má táto pomáda na obočie? V závislosti od vašich potrieb, príležitosti a nálady si môžete vytvoriť buď prirodzený make-up, ktorý je veľmi jemný a ideálny na každodenné nosenie, alebo výrazný a odvážny look na veľkú párty, ako napríklad dymové obočie. Pomáda poskytuje vynikajúce krytie a skvelú pigmentáciu, aby vaše obočie vyzeralo vždy skvele, dokonca aj v silnom svetle.

Nanobrow Eyebrow Pomade – recenzie

Táto pomáda dostáva lichotivé a veľmi priaznivé recenzie. Je veľmi populárna a vysoko hodnotená aj medzi profesionálnymi vizážistami. Jej výkon, kvalita, prijateľná cena a krásne odtiene určite prispievajú k tomu, že sa jedná o pomádu na obočie, ktorú veľmi často zákazníci odporúčajú. Určite sa oplatí mať ju vo svojej kozmetickej taštičke!