nanobrow shape mascara

Nanobrow Shape Mascara – podčiarknite prirodzenú krásu vášho obočia!

Ak je vaše obočie úzke, miestami povypadávané a takmer neviditeľné, nedovoľte nikomu, aby vám hovoril, že nie je nádherné! Na to, aby vynikla krása a šarm obočia takéhoto typu potrebujete niečo extra. A čo tak maskaru na obočie, ktorá zahustí každý malý chĺpok a dodá mu objem? Takto funguje Nanobrow Shape Mascara! Zistite o nej niečo viac!

Nanobrow Shape Mascara – perfektná pre každého

Tento kozmetický produkt je relatívne nový, ale už sa stal bestsellerom na kozmetickom trhu. Je to z týchto 5 dôvodov, ktoré budete milovať:

 • PRECÍZNA, ERGONOMICKÁ KEFKA
 • NEUVERITEĽNE BOHATÉ A PRÍRODNÉ FARBY
 • KREMÍK V ZLOŽENÍ
 • SKVELÁ RECEPTÚRA, KTORÁ ZVÝRAZNÍ A DODÁ OBOČIU NADÝCHANOSŤ
 • ÚŽASNÉ, DLHOTRVAJÚCE VÝSLEDKY

Nanobrow Shape Mascara

Maskara je dostupná v troch farbách:

Nanobrow Shape Mascara – oceňovaná profesionálnymi make-up artistami

Maskara je veľmi unikátna: zdokonalená do detailu a neuveriteľne precízna, vďaka čomu je ľahké dosiahnuť vytúžené výsledky. Určite vás uchváti ergonomický aplikátor, ktorý dosiahne na každý chĺpok a oceníte prirodzené, krásne farby, ktoré vyzerajú dobre za každého svetla. Má výborné zloženie, ktoré zvýrazní a upraví každý individuálny chĺpok. Môžete mať úžasné výsledky a krásne obočie, ktoré vyzerá dokonalo od svitu do mrku.

Aké výsledky môžete očakávať od Nanobrow Shape Mascara?

Nanobrow Shape Mascara:

 • dodáva nádhernú farbu každému chĺpku obočia,
 • zvýrazňuje prirodzenú krásu a tvar,
 • jemne vyplní medzery,
 • vytvorí prirodzený make-up na každý deň,
 • vizuálne zahustí obočie a dodá mu plnosť,
 • vytvaruje a zafixuje chĺpky na mieste.

Nanobrow Shape Mascara – ako ju používať pri svojom make-upe?

Maskara je univerzálna! Môžete ju používať samostatne, nafarbiť si celé obočie alebo len zafixovať vonkajší kútik obočia alebo – skombinovať ju s inými farebnými produktami ako fixačný produkt na celodennú fixáciu chĺpkov. Tu sú dve z najpopulárnejších metód:

1. KAŽDODENNÝ MAKE-UP VYTVORENÝ LEN S NANOBROW SHAPE MASCARA

Potrebuje vaše obočie len trochu stylingu? Možno ste čo sa týka make-upu minimalisti? Jednoducho si prečešte chĺpky s Nanobrow Shape Mascara vami zvolenej farby. Je to skvelý spôsob, ako si zabezpečiť prirodzené a pekne upravené obočie a jemný make-upový look.

2. S NANOBROW SHAPE MASCARA POUŽITE POMÁDU ALEBO PÚDER NA OBOČIE

Ste fanúšikom výraznejšieho make-upu? Milujete expresívne, široké obočie? Skombinujte Nanobrow Shape Mascara s pomádou alebo púdrom na obočie. Maskara vášmu obočiu dodá trojdimenzionálny rozmer, bude nadýchané a zafixované na mieste.

Nanobrow Shape Mascara – ako si ju môžete zakúpiť?

Je to hračka! Nanobrow Shape Mascara si môžete kúpiť aj priamo teraz! Jednoducho choďte na www.nanobrow.sk a pridajte si zvolený odtieň do vášho košíka. Oplatí sa vám aj pozrieť iné skvelé produkty od Nanobrow. Máte na výber z mnohých možností.