Tento make-up perfektne kryje nedostatky pokožky. HD základný make-up od značky Make Up For Ever vám poskytne neviditeľné krytie. Je to 2 v 1 výrobok – prekryje pigmentové škvrny, vrásky aj prasknuté cievky v pokožke a zároveň slúži ako podkladový make-up s tzv. nahým efektom.

HD základný make-up kryje to, čo potrebujte na tvári prekryť, to sa vo všeobecnosti od make-upu vyžaduje. Tento výrobok okrem toho poskytuje efekt transparentného make-upu, čo znamená, že odtieň makeupu plynule splynie s odtieňom pokožky a je prakticky neviditeľný a ani ho necítite. Je to tzv. nahý make-up. Ba čo viac, HD základný make-up absorbuje prebytky mazu a pekne zmatňuje pokožku tváre, aby sa neleskla. Táto kozmetika vydrží na tvári dlho a je vysoko účinná (jedno balenie má objem 35). Je dôležité upozorniť na to, že HD základný make-up neupcháva póry, nezvýrazňuje suché miesta na pokožke a je hypoalergénny. Iste, HD základný make-up má aj niektoré nevýhody. Napríklad ak máte mastnú pleť, musíte ho zafixovať matným púdrom a čo je najhoršie, túto procedúru musíte počas dňa viac-krát opakovať. Ak ho používate denne, vysušuje pokožku tváre a na konci dňa tiež nevyzerá najlepšie. Môže sa dokonca zmeniť jeho farba.Ever HD foundation-1

Ako vyzerá HD základný make-up od Make Up For Ever? Je to priesvitná fľaštička s pumpičkou. To je veľmi užitočná vec, aby ste dokázali odhadnúť správne množstvo make-upu. Na jedno stlačenie pumpičky získate presné množstvo na jednu vrstvu make-upu na celú tvár. Iste netúžite nosiť na tvári hrubú masku z make-upu. HD základný make-up je dostupný v niekoľkých odtieňoch. Napríklad: pink porcelain, ivory, flesh, desert, almond, vanilla, golden honey, brown a coffee. Pretože HD základný make-up je k dispozícii v toľkých farbách, dáva vám možnosť vybrať si presne ten odtieň, ktorý potrebujete. Ako zistíte, ktorý odtieň sa vám hodí? Vyskúšajte to napríklad na brade alebo na líci pomocou testera. Ten odtieň, ktorý splynie s vašou farbou pleti je ten správny. Farba základného make- upu by mala byť mierne svetlejšia ako váš odtieň pleti.