Čo spôsobuje suchú pokožku? Stav pokožky sa môže zhoršiť v dôsledku nepriaznivých vplyvov prostredia, ako sú UV žiarenie, zmeny teploty, znečistenie ovzdušia atď. Medzi previnilcov môžu patriť aj nešetrné čistiace prostriedky a pracie prášky, dráždivá kozmetika a nesprávna starostlivosť o pleť. Suchá pokožka môže byť tiež spojená s genetikou.

Ak sa vám zhoršuje stav pokožky, môžete byť na vine aj vy, ak používate neprimerané výrobky na starostlivosť o pleť, nepoužívate zvlhčujúcu kozmetiku a príliš dlho sa opaľujete bez potrebnej ochrany. Vyberte si to, čo je pre vás najlepšie: prírodné zloženie, rastlinné extrakty, vitamíny a aktívne látky. Vyskúšajte Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel – prevratný krém s jednoduchými zložkami, ktoré starostlivo vybrali odborníci na starostlivosť o pleť.

telové mlieko s medom

Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel: upokojujúci zábal v kozmetickej nádobke

Produkt od spoločnosti Ghasel kombinuje vlastnosti telového masla a telového mlieka. Je ľahký, nie je mastný, rýchlo sa vstrebáva a zároveň hlboko zvlhčuje a regeneruje aj tú najsuchšiu pokožku. Maltese Honey Body Cream od Ghasel tiež pôsobí proti negatívnym vonkajším vplyvom a navyše upokojuje a hlboko vyživuje. Je to ako upokojujúci zábal pre citlivú pokožku náchylnú na podráždenie. Používajte na celom tele a venujte väčšiu pozornosť oblastiam, kde to najviac potrebujete a vyžadujú si osobitnú starostlivosť. Tento medový krém stimuluje kožné bunky k produkcii kolagénu a elastínu, zlepšuje pružnosť pokožky a spevňuje ju. Veľké množstvo vitamínov posilňuje ochrannú bariéru pokožky, ktorá chráni proti vonkajším podmienkam.

Pravidelné natieranie zmierňuje celulitídu a strie. Krém zabraňuje vzniku nedokonalostí na koži a zlepšuje pleť na celom tele. Je to skvelý denný a nočný krém. Zlepšenie si všimnete už po prvom použití.

Maltese Honey Body Cream od Ghasel: zložky

Výrobky z radu Ghasel sú založené na tymianovom mede s vysokým obsahom vitamínov a minerálov: vitamíny A, B, C, D, zinok, selén, organické kyseliny, prospešné enzýmy, flavonoidy a antioxidanty.

Maltese Honey Body Cream od Ghasel neobsahuje syntetické a konzervačné látky, GMO alebo pigmenty. Jeho prírodné zložky robia zázraky.

  • Tymianový med (Med)
  • Bambucké maslo (Maslo z Butyrospermum Parkii)
  • Avokádový olej (Ovocný extrakt z Persea Gratissima)
  • Nechtík (Výťažok z kvetu z Calendula Officinalis)
  • Ibiš lekársky (Extrakt z koreňa z Althaea officinalis)
  • Gaštan (Výťažok zo semien Aesculus Hippocastanum)
  • Rastlinný glycerín (Gliceryn)
  • Vitamín E (Tocopheryl Acetate)
  • Vitamín B12 (Kyanokobalamín)

Prečo je telový krém od Ghasel ružový? Pretože je bohatý na tymianový med, inak nazývaný aj červený med, a vitamín B12, tiež zvaný ružový vitamín. Jeho jemnú vôňa pochádza z kombinácie rastlinných extraktov. Univerzálny telový krém od spoločnosti Ghasel je vhodný pre alergickú, atopickú a aj citlivú pokožku.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o línii na báze medu od spoločnosti Ghasel? Navštívte ghasel.mt/sk!