Trendy 80-tych rokov sa vracajú a robia to silnejším spôsobom ako kedykoľvek predtým. Retro je definitívne „IN“ a tohtoročná móda sa nás snaží preniesť do éry extravagantnosti, párty pletenín, nadmieru farebných efektov a bublinkových sukní. Je to trend, ktorý je neuveriteľne obľúbený s tak veľkým množstvom farebných a vzorových kombinácií a tým, ako sa oblečenie zo 80-tych rokov premenilo na modernú módu.

Bol to obdobie, keď sa móda vyvíjala prvýkrát na obrazovkách telenoviel a opäť sa dostala do popredia. Ak ste milovníkom tejto éry, testovanie trendu 80-tych rokov v novej verzii je skvelý spôsob, ako upútať pozornosť a prepožičať si nádych éry. Akonáhle je trend opäť v móde, existuje množstvo spôsobov, ako ho môžete prežiť a štýlovo zapojiť do svojej osobnej výbavy. Trend v poľnej hre môže byť jednoduchší ako kedykoľvek predtým, pretože módne doplnky už nie sú všade prítomné.

Ako upraviť 80-ročný trend pre dnešné štýly

Keď sa používa tohtoročný trend 80-tych rokov, môžete ho prispôsobiť moderným štýlom. Môžete nosiť pomaly strihy vintage oblečenia, ale dostanete ich v mnohých odtieňoch a farbách. Jedným z najčerstvejších štýlov je svetlé odtiene modrej farby. Ideálne je, že táto farba spravidla dobre vyzerá na tunajších sezónnych doplnkoch a obuvinou. Kombinácia svetlého modrého oblečenia, odetého v retro štýli je skvelé spojenie dvoch svetov – starého s novým.

Ďalší skvelý spôsob ako upraviť trend zo 80-tych rokov je nosenie vzorov, ako sú roztomilé kockové heksagony, ako aj abstrakčné a farebné vzory. Najčastejšie sa používajú na oblečenie, aby bolo vyvážené s pásikovanou košeľou alebo svetlomodrou košeľou, ktoré sa nosí pod nimi, ako aj s džínovou košieľou a riflemi. Ak sa chcete prežiť, môžete vyskúšať nosenie silných farieb, ako sú fialová a žltá. Doplňte to retro topánkami a budete mať trendy 80-ročný look, ktorý očarí ostatných.

Testovanie obľúbených 80-ročných doplnkov

Ak ste milovníkom módy zo 80-tych rokov, zahrnutie doplnkov do svojho štýlu môže urobiť veci ako zo žurnálu. Kostým vo vašom šatníku urobí veľký rozdiel. Vyzdvihnite jednoduché pleteniny, aby ste dostali nádych vintage, alebo sa môžete držať klasickej kombinácie čiernych džínsov a bielej košele.

Rovnako ako oblečenie, aj doplnky patria k štýlu zo 80-tych rokov. Medzi najpopulárnejšie doplnky patrí účes s gejzírom, na ktorom sa skladajú farebné sponky alebo vložky. Oddelené hnedé balónikové tašky, plátna alebo kožené tašky sú vždy častým nápadom

Ak hľadáte spôsob, ako večeru alebo letný večer, pohnúť unikátne a osobne, vyskúšajte zapustenie slnečných okuliarov do mixu. Táto módna zrkadlová zrkadlová doska sa dokonale hodí na párty, ale aj na večerné vystúpenia. Efekt bude kompletnejší, ak sa nimi nosite niekoľko hodín.

Pozrite sa na 80-ročné vzory, farby a strihy

Ďalším skvelým nápadom, ktorý vám dodá nádych 80-tych rokov, sú rozmanité vzory, farby a strihy. Farby, ako je fialová a žltá, sú veľmi populárne medzi odevmi zo 80-tych rokov. Retro oblečenie môže byť zdobené farebnými vzormi, ako sú abstraktsy, heksagón, pásiky a podobne. Nechajte svoju fantáziu ísť, aby ste dosiahli vintage vzhľad, o ktorom snívate.

Strihy predstavujú aj dôležitú súčasť tohtoročného trendu zo 80-tych rokov. Pomaly strihy sú skvelým spôsobom, ako sa dostať do domu éry. Najväčšou výhodou je, že sa k tomu dajú ľahko priladiť moderné štýly. Okrem toho, retro oblečenie zahŕňa aj veľké pleteniny a verzusky. Nosia sa buď samostatne alebo sa kombinujú s džíny, aby sa dosiahla jedinečná kombinácia rysovania a farieb.

Závery

Testovanie trendu zo 80-tych rokov v novej verzii je skvelý spôsob, ako si pripomenúť obľúbenú éru. Uvoľnite