Ženy sa často pýtajú: ‚Ako dosiahnem, aby moje riasy boli nádherné?‘. Skúšajú rôzne kozmetické procedúry a riskujú. Míňajú peniaze za nepresvedčivé výsledky. Najčastejšie je to aplikácia ricínového oleja, ktorá sa považuje za najjednoduchší a najlacnejší spôsob. Lenže – ‚Účinkuje ricínový olej na každého?‘. Áno, dá sa kúpiť za pár drobných v lekárni. Áno, zvlhčuje, vyživuje a riasy sa rozžiaria. Ale rozhodne z neho nenarastú do dĺžky, ani nezhustnú. Na druhej strane, môže vám spôsobiť podráždenie, popálenie oka a riasy môžu v najhoršom prípade dokonca vypadávať. A čo iné metódy, pýtate sa. Väčšina žien si vyberá medzi hennou a umelými riasami. Lenže nič z toho vám nezaručí prirodzene vyzerajúce dlhé a husté riasy. Henna ich len zafarbí, umelé riasy sa lepia dlho a je to pomerne drahá metóda. Permanentný make-up vyzerá neprirodzene a chirurgická metóda, pri ktorej sa sadia nové riasy podobne ako vlasy – to už len znie dosť strašidelne.

Aký je potom najlepší spôsob starostlivosti o riasy? Skúste kondicionér na riasy. V súčasnosti je Nanolash jedným z najlepších na trhu. Prečo? Tento kondicionér na riasy ošetruje celú oblasť oka, vrátane pokožky a dokázateľne predlžuje a zahusťuje riasy. Ba čo viac, Nanolash má výsledky a nebude vás stáť majetok! Dokáže teda Nanolash kondicionér na riasy nahradiť iné metódy predlžovania a zahusťovania rias? Áno, dokáže. Určite!

Ako je to možné? Prečo práve Nanolash kondicionér? Táto kozmetika môže smelo konkurovať všetkým ostatný metódam na predlžovanie a zahusťovanie rias. A tých metód je skutočne veľa. Bezkonkurenčná je jednoznačne jednoduchosť použitia, hmatateľné výsledky, doba používania a bezpečnosť.

Nanolash kondicionér na riasy – skutočná krása
Celá kúra s Nanolash trvá približne šesť mesiacov. Na celú túto dobu vám vystačí fľaštička s objemom 3 ml. Prvé výsledky zbadáte už po dvoch či troch týždňoch používania. Po dvoch- troch mesiacoch je zjavná zmena v hustote a dĺžke vašich rias. Pre udržanie efektu je potrebné používať kondicionér dlhšiu dobu.

8b-900x506

Počas používania produktu sa kvalita vašich rias výnimočne zlepší. Nanolash podporuje rast nových rias a vyživuje ich. Vaše riasy budú dlhšie, hustejšie a tmavšie. Bud tiež silnejšie a hydratované, žiadne lámanie. Ba čo viac, nebudú vypadávať ani keď si pošúchate oči (napríklad pri odstraňovaní makeupu). Dodajme ešte, že vaše riasy budú viac odolné voči chemickému aj mechanickému poškodeniu.

Aplikácia kondicionéru Nanolash
Ako sa vlastne kondicionér Nanolash používa? Je to prekvapivo jednoduché a rýchle. Podobne ako keď si maľujete očnú linku. Pred aplikáciou je nutné mať oči odlíčené a čisté, a nielen oči, najlepšie celú tvár. Lebo iba cez čistú pokožku sa výživné látky môžu dostať dovnútra až ku korienkom rias, aby ich vyživovali. Na aplikáciu slúži malá kefka, ktorou nakreslíte tenkú líniu na horné aj spodné viečko ku korienkom rias. Kondicionér sa ľahko vstrebe do pokožky. Aplikáciu opakujte každý deň, pokiaľ dosiahnete požadovaný efekt.

Nanolash kondicionér na riasy – zloženie
Ako je to možné, že Nanolash kondicionér pôsobí tak efektívne? Je to dané jeho zložením. Táto kozmetika bola vytvorená na prírodnom základe, obsahuje výťažky z rastlín, predovšetkým z kvetov a ovocia. Aktívne substancie sú zodpovedné za rast vašich rias. Každá zložka kondicionéru Nanolash je zaručene bezpečná, čo znamená, že nespôsobuje podráždenie, ani alergické reakcie. Ba čo viac, produkt môžu používať aj ľudia s kontaktnými šošovkami alebo citlivou pleťou. Ak sa stane, že vám kondicionér kvapne do oka, doporučuje sa umyť oko čistou vodou. Ak sa prejaví podráždenie, prestaňte s aplikáciou na niekoľko dní, a ak ťažkosti pretrvávajú obráťte sa na vášho lekára.nanolashrise

Kto by mal používať Nanolash kondicionér?
Nanolash odporúčame pre každého, kto che mať dlhé, husté a krásne riasy a zvodný pohľad. Môžu ho používať muži aj ženy. Je jasné, že ženy po ňom siahnu častejšie. Produkt je určený pre tých, ktorých trápia krátke, slabé a krehké riasy. Používanie kondicionéru na riasy v tehotenstve a počas dojčenia nie je preskúmané, preto sa za žiadnych okolností nedoporučuje, Tiež sa nedoporučuje výrobok používať u starých ľudí a u ľudí, ktorí podstupujú liečbu chemoterapiou. Na druhej strane, ľudia, ktorí používajú kontaktné šošovky alebo majú citlivú pokožku sa nemusia obávať používať Nanolash.

Nanolash – ostatné informácie
Ak si kúpite Nanolash kondicionér, platíte predovšetkým za kvalitu, jedno balenie stojí 39 EUR. Predáva sa v uzavretom obale. Produkt nebol testovaný na zvieratách.