Znečistenie, smog, výfuky,slnko… Toto je život vo veľkom meste. Ako sa dá chrániť pred všetkými nástrahami, ktoré číhajú na našu pleť? Je tu riešenie. Máme tu výrobok od značky Clarins SPF 50, V Plus Anti – Pollution. Clarins nás zachráni!

Prvou informáciu je, že tento produkt je určený pre normálnu, suchú, zmiešanú aj mastnú pleť. UV Plus Anti – Pollution poskytuje ochranu pred slnečným žiarením, voľnými radikálmi a znečistením. Dodajme ešte, že tento krém chráni pleť pred zmenami pigmentácie, vráskami, jazvami a pred starnutím. UV Plus Anti – Pollution od Clarins je vhodný na každodenné používanie spoločne s inou kozmetikou, ktorú bežne používate.UV Plus Anti

Zloženie krému UV Plus Anti – Pollution: za zmienku stojí extrakt z rastlinky sanikula, samozrejme v bio kvalite a extrakt z melóna cantaloupe. Prvá z rastlín je z čeľade mrkvovité a je známa svojimi liečivými účinkami. Obsahuje esenciálne oleje a saponíny, ktoré majú antibakteriálne a proti zápalové účinky. Okrem toho, extrakt zo sanikuly má priam zázračné účinky na hojenie rán a podráždenia pokožky. Melón cantaloupe zase zmierňuje príznaky starnutia a lieči podráždenie pokožky chemickými látkami zo životného prostredia v mestách. UV Plus Anti – Pollution má tiež vysoký ochranný faktor SPF 50, ktorý chráni našu pleť pred slnkom.

Ako vyzerá výrobok UV Plus Anti – Pollution od Clarins? Tento výrobok je zabalený v bielej fľaštičke s objemom 30 ml. K dispozícii sú tri odtiene krému: Transparent, Rosy Glow a Fairness. Produkt sa ľahko aplikuje a rýchlo sa vstrebáva. Nezanecháva fľaky na pokožke ani na miestach so suchou pokožkou. Pred aplikáciou prípravku sa doporučuje urobiť si píling, aby sa krém UV Plus Anti – Pollution lepšie rozotieral a vstrebával do pokožky.