Éclat Matissime podkladový make-up od Givenchy je skutočne skvelý a zmatňujúci. Všeobecne povedané, tento produkt je charakteristický tým, že je číry a tekutý, preto dostatočne hydratuje pokožku a zároveň signifikantne redukuje produkciu mazu. Matný efekt je dlhotrvajúci a vaša tvár získa jemne rozjasnený výraz. Ba čo viac, tento make-up obsahuje zinok, ktorý zabraňuje tvorbe vyrážok. Éclat Matissime je tiež charakteristický obsahom zázvoru a škorice, ktoré sťahujú póry a zlepšujú krvný obeh. Okrem toho, kozmetika Givenchy má SPF 20 filter, ktorý chráni pokožku tváre pred účinkami slnečného žiarenia a redukuje tvorbu vrások a nežiadúcich pigmentových škvŕn.

Éclat Matissime nájdete v obchodoch v ôsmich farebných odtieňoch: Porcelain, Shell, Sand, Beige, Honey, Gold, Ginger a Amber. Ako vidíte, máte k dispozícii množstvo odtieňov, medzi ktorými iste nájdete ten pravý, ktorý sa hodí k farbe vašej pokožky. Po aplikácii sa navyše tento make-up prispôsobí odtieňu vašej pleti a vytvorí jednoliatu vrstvu bez šmúh a fľakov. Nekompromisne prekryje všetky nedostatky pleti a poradí si aj so slabšie pigmentovanými miestami, či tmavšími škvrnami na tvári, ktorých krytie je samozrejme ťažšie, takže môžu zostať mierne viditeľné. Vďaka prípravku Éclat Matissime získate prirodzený matný vzhľad pleti.

eclat-matissime0

Celé balenie prípravku od Givenchy je novinkou. Dostanete čiernu škatuľku. Jej vrchná plastová časť sa otvorí a vnútri nájdete fľaštičku s pumpičkou a rozprašovačom. Objem prípravku je 30 ml. Napriek tekutej konzistencii je aplikácia na tvár možná aj pomocou kefky či špongie na make-up Ďalším pozitívom tohto prípravku od Givenchy je to, že ho možno používať v každom ročnom období. Chráni vašu pleť rovnako v lete aj v zime.

Dodajme ešte, že výrobca odporúča tiež iné výrobky Givenchy. Vďaka ním bude váš make-up extra krásny. Ako doplnky ku základnému makeupu sa doporučujú: matný kompaktný púder, rozjasňovač a stlačený púder v štyroch rôznych odtieňoch.