Osobný make-up umelca žien, ktorý prináša dokonalý a výrazný očný make-up, je ďaleko od toho, aby bol náročný. Takto funguje maska Lashcode. Jej hodvábný vzorec intenzívne čiernej farby nevymedzuje len tvar očí, ale tiež sa stará o každú riasu individuálne.

Lashcode je jediná maskara, ktorá kladie rovnaký dôraz na make-up a starostlivosť o riasy. Iba zdravé a silné riasy, potiahnuté práškovým vzorcom, môžu vyzerať úžasne a tak dobre ako nikdy predtým. Presný aplikátor, intenzívny odtieň a najkvalitnejšie zložky vzorca vytvárajú samotný kód krásy, ktorý je odhalený všetkým ženám z celého sveta vďaka Lashcode.

# Dlhé riasy šokujúce objemom

Objavte fenomenálny objem rias a cíťte sa istotý vo svojej vlastnej koži. Lashcode je riasenka, ktorá poskytuje až trikrát dlhšie, silnejšie a objemnejšie riasy. 24-hodinová životnosť make-upu vlastnená Lashcode je možná vďaka dvom rozhodujúcim faktorom, ktoré sa kombinujú v tomto kozmetickom produkte:

  1. Presný aplikátor – špirála Lashcode je malý, silikónový prútik, zúžený na špičkách; jeho drážky a silikónové štetiny s rôznou dĺžkou umožňujú ľahkú aplikáciu aj na tie najkratšie a najtenšie riasy rastúce na ťažko dostupných miestach (rohy očí).
  2. Inovatívny vzorec – jedinečná kombinácia prísad Lashcode s najintenzívnejšími, čiernymi pigmentmi a ďalšími látkami, ktoré v dôsledku miešania v práškovom prípravku umožňujú dokonalú úpravu rias, ako aj definovanie a zlepšenie flexibility rias od koreňa až po špičku.

# Prirodzenosť bez starostí s krásnymi riasami

Dobrá maskara Lashcode

Spoznajte jedinú riasenku, ktorá obsahuje zmes zložiek starostlivosti, ktorá bola zložená pod starostlivým dohľadom špecialistov. Lashcode je riasenka, ktorá dokonale predlžuje a zahusťuje riasy, ale sa pri aplikácii o ne aj stará. S každou minútou Lashcode mascara pokrýva riasy okolo očí, pozitívne ovplyvňuje, zdravie a vzhľad. Obsahuje nasledujúce skrášľujúce a posilňujúce látky:

  • Vitamín E silný anti-oxydant, ktoré urýchľuje rast rias,
  • Panthenol preniká hlboko do rias poskytujúc im lesk a hladkosť, arginín prírodná aminokyselina doplňujúca riasy vodou,
  • Baicalein výťažok z koreňov Scutellaria je zodpovedný za spomalenie procesov starnutia,
  • Výťažok zo sóje posilňuje riasy z ich koreňov a zabraňuje ich vypadnutiu,
  • Výťažok z pšenice ; ovplyvňuje pružnosť rias a procesy samoregulácie.

Vďaka ľahkému a veľmi práškovitému zloženiu Lashcode obohatenému o najlepšie prídavné látky sa riasenka stará o mihalnice každý deň, mnoho hodín, vždy keď ju nosíme. Toto je druhý, dôležitý krok v očnom make-upe.

ÚČINOK; výzor, na ktorý nezabudete!

Lashcode maskara poskytuje mihalniciam veľkolepý objem a hrúbku, rozširuje a súčasne zatáča riasy. Predovšetkým však riasenka definuje riasy vďaka intenzívnej čiernej farbe a úpravám rias z vnútra. Vďaka použitiu Lashcode vám v podstate zaručuje 24-hodinový bezchybný make-up, ktorý tvaruje oči a prináša prírodnú krásu. Bez zlepenia a odlupovania.