Lifting a laminácia mihalníc sú v salónoch čoraz obľúbenejšie. Dokonca aj dámy s veľmi krátkymi riasami si môžu vďaka tejto procedúre vychutnať nadvihnutie a natočenie rias a netreba na to nič iné, ako použiť vhodné prípravky. Čo je to lifting rias, ako dlho trvá proces laminácie a je možné si urobiť lifting mihalníc doma? Nižšie nájdete súpravy na zdvíhanie rias, ktoré vám to umožnia.

Čo je to lifting rias a oplatí sa spraviť si ho doma?

Čo je laminácia rias? Čo toto ošetrenie zahŕňa? Hlavným cieľom tohto procesu je regenerácia a výživa mihalníc. Všeobecne sa laminácia vykonáva spolu s liftingom rias. Lifting je vlastne zdvíhanie mihalníc. A pretože sa menia keratínové väzby v chĺpkoch, výsledok vydrží až 8 týždňov.

Aj keď lifting a laminácia mihalníc nie sú invazívne, odporúča sa, aby ste si ich dali robiť v dôveryhodných kozmetických salónoch. Zároveň sa ukázalo, že si toto ošetrenie môžeme spraviť bez starostí aj doma. Všetko, čo potrebujeme, je profesionálna súprava na lifting rias, ktorá zaručí výsledky na úrovni salónu.

Pri nákupe súpravy na lifting rias sa musíte uistiť, že obsahuje všetky základné produkty, silikónové podložky a aplikátory, aby ste si nemuseli kupovať žiadne ďalšie doplnky. Našťastie, stále viac a viac značiek ponúka kompletné súpravy a narazíte aj na mnohé súpravy na lifting mihalníc, ktoré obsahujú všetko.

Na obsahu súpravy záleží rovnako, ako na účinnosti zahrnutých prípravkov, ako aj na tom, či je zloženie bezpečné na očné okolie. V ideálnom prípade by vám jedna súprava mala umožniť vykonať niekoľko laminácií, aby ste si ju nemuseli príliš často kupovať. Nižšie nájdete rebríček najobľúbenejších súprav na lifting a lamináciu mihalníc doma. Väčšinu z nich používajú aj kozmetičky a vizážistky.

Súprava na lifting mihalníc – Poradie najobľúbenejších súprav

Ak chcete dosiahnuť skvelý look bez toho, aby ste museli ísť do salónu, musíte si najprv nájsť súpravu na lifting rias. Rebríček top súprav určite pomôže každej žene správne sa rozhodnúť. V tomto zozname uvedieme, čo každá súprava obsahuje, jej účinnosť a ako dlho výsledok liftingu rias vydrží.

1. Súprava na lifting a lamináciu mihalníc – Lash Lift Kit od Nanolash

sada na lash lifting

Lash Lift Kit je súprava na lamináciu od Nanolash. Táto značka pomáha ženám, aby mali krásny a zdravo vyzerajúci pohľad tak, že mihalnice hydratuje a vytvaruje. Prečo sa oplatí vyskúšať túto súpravu na lifting rias? Precízne oddeľuje a vyživuje riasy, aby vyzerali zdravé. Samotné použitie je veľmi jednoduché.

Nanolash poskytuje všetko, čo je nevyhnutné na domáce použitie, prípravky, ale aj doplnky. Súprava obsahuje lepidlo na lifting rias, 10 balení aktivačného roztoku, 10 balení neutralizačného roztoku, 10 balení keratínového boostera, 3 páry silikónových podložiek (môžete si ich orezať tak, aby vám čo najlepšie sedeli) a 3 hrebene na mihalnice na jemný lifting rias. Doplnky môžete opakovane používať a súprava vystačí na 10 ošetrení liftingu rias.

Po použití súpravy Lash Lift Kit od Nanolash budete mať okamžite dlhšie, natočené a nadvihnuté mihalnice a výsledok si vychutnáte až 8 týždňov! Je to možné vďaka hydrolyzovanému keratínu, lanolínu a ďalším aktívnym látkam. Dôležité je, že súprava nie je vhodná len na domáci lifting rias – dá sa použiť aj v profesionálnych kozmetických salónoch.

2. Elleebana Lash Lift – základná súprava na lifting mihalníc

S touto súpravou na lifting rias sa dá urobiť až 60 ošetrení, preto je to skvelá voľba do kozmetických salónov. Dosiahnuť tento počet použití je možný len vtedy, keď sa robí jeden lifting za druhým. Inými slovami, súprava na lifting mihalníc Elleebana vám nevydrží tak dlho, ak ju budete používať doma. Doma vystačí na 15 ošetrení mihalníc.

Na súpravu na domáci lifting rias je pomerne drahá v porovnaní s inými súpravami. Preto ju používajú hlavne kozmetičky a vizážistky.

Pokiaľ ide o výsledok, ktorý môžete dosiahnuť, budete mať výrazne natočené riasy, a to aj ak sú vaše riasy krátke. Súprava sa odlišuje aj tým, že všetky prípravky a doplnky sa dajú kúpiť samostatne – ak vám dôjde len aktivátor alebo neutralizátor, môžete si kúpiť len ten produkt.

Okrem vyššie uvedenej kozmetiky, súprava obsahuje aj lepidlo s kefkou, silikónové podložky, kovový aplikátor, odstraňovač peny, ako aj štetec a návod na použitie. Jednou z najväčších výhod tejto súpravy je, že použitie je veľmi rýchle. Laminácia trvá len 20 minút, zatiaľ čo obvykle trvá asi hodinu.

3. RefectoCil Eyelash Lift – súprava na trvácny lifting mihalníc

Ultra-rýchla laminácia rias? Súprava na lifting mihalníc RefectoCil to umožňuje. Rovnako ako predchádzajúca súprava, aj táto vám umožní spraviť si ošetrenie v extrémne krátkom čase. Je to kvôli špeciálnemu zloženiu Lashpermu a neutralizátora, ktoré poskytujú úžasné výsledky už za 13 minút. Obsahujú kolagén a cysteín.

Okrem uvedených produktov obsahuje súprava od RefectoCil aj 3 páry silikónových podložiek (S, M a L), fľašu lepidla s novým zložením, zdvíhač rias, ako aj dve mini kozmetické misky a dve kefky. Všetky produkty sa dodávajú v štýlovej kozmetickej taštičke na jednoduché skladovanie. Táto súprava vám vydrží dlho. Budete si môcť spraviť až 36 ošetrení.

Mnohé ženy považujú za výhodu, že podložky na lamináciu pribalené v súprave sa môžu použiť až stokrát. To ocenia najmä profesionálne kozmetičky, ktoré súpravu využívajú na lifting a lamináciu rias s klientkami.

S RefectoCil Eyelash Lift budete môcť dosiahnuť výrazne dlhšie a hustejšie riasy. Pri správnom použití sa riasy dokonale zdvihnú od korienkov.

4. Fleeky Lashlift Kit

Základná súprava Fleeky Lashlift Kit je vhodná na domáci lifting rias. Obsahuje dve balenia prípravku Lash Lift, jeden pár silikónových podložiek vo veľkosti S a jeden pár silikónových podložiek vo veľkosti M. Každé vrecúško obsahuje dostatok prípravku na 2 použitia a musí sa použiť do 24 hodín od otvorenia. Okrem toho, súprava obsahuje lepidlo, dve kefky na riasy, štyri aplikačné tyčinky a dva hrebene.

Súprava Fleeky Lashlift je kompletný produkt, ktorý vám umožní spraviť si toto ošetrenie a vychutnať si výsledok počas šiestich týždňov. Má relatívne nízku cenu, pričom ale treba zdôrazniť, že vydrží len 2 až 4 ošetrenia.

Pokiaľ ide o súpravu na lifting mihalníc od spoločnosti Fleeky, jednou z výhod je, že zloženie je vegánske a prípravky navyše neboli testované na zvieratách. Keďže obsahuje dve veľkosti silikónových podložiek, ošetrenie si môžete spraviť bez ohľadu na dĺžku rias. Je to preto, že podložky sa dajú ľahko prispôsobiť, aby vyhovovali vašim potrebám.

Celá súprava sa dodáva v estetickom balení, takže je vhodná aj ako darček. S touto súpravou darujete sebe, alebo niekomu inému veľkolepý look.

5. Thuya Eyelash Lift Kit

Lifting a laminácia mihalníc, ktoré vydržia až 8 týždňov? So súpravou od Thuya je to možné. S produktami, ktoré obsahuje si zdvihnete mihalnice doma a výsledok vydrží od 6 do 8 týždňov. Počas tejto doby budete mať natočenejšie a tmavšie mihalnice.

Súprava na lamináciu rias od Thuya obsahuje tri produkty – permanentný gél, neutralizátor a lepidlo – všetky prípravky majú objem 15 ml. Okrem toho, súprava na lamináciu mihalníc od Thuya obsahuje silikónové podložky a drevenú paličku. Na trhu sú podložky dostupné vo veľkostiach S až L, zatiaľ čo štandardná súprava obsahuje podložky veľkosti M.

Výhodou tejto súpravy je, že si natočíte mihalnice, ale môžete si tiež upraviť nepoddajné obočie. Takže môžeme povedať, že je to produkt 2 v 1. To všetko je možné kvôli dobrému zloženiu permanentného gélu, ktorý obsahuje kyselinu tioglykolovú. Je to látka, ktorá rozpúšťa keratínové väzby v chĺpkoch (samozrejme, robí to bezpečne), a preto ich môžete vytvarovať do požadovaného tvaru.

6. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

Táto súprava na lamináciu mihalníc je vhodná pre tých, ktorí ju chcú používať doma, a bude to prvýkrát, ako aj pre profesionálov, ktorí už spravili veľa takýchto ošetrení. Obsahuje všetko potrebné.

Okrem špeciálnych prípravkov na zafixovanie tvaru mihalníc obsahuje súprava MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit aj kefky na mihalnice, špeciálne kefky na lamináciu, zdvíhaciu paličku a silikónové podložky. Súčasťou balenia sú aj vankúšiky na oči.

Po laminácii so súpravou Miya sú mihalnice krásne nadvihnuté, takže vôbec nebudete musieť používať klieštiky na mihalnice. Zloženie prípravkov je bohaté na keratín, ktorý pomáha vyživovať a vylepšovať mihalnice, ale zároveň sa zachová prirodzený vzhľad. Výsledok však vo všeobecnosti vydrží iba 6 týždňov.

7. Súprava na lamináciu a lifting mihalníc a obočia Protein Reconstruction System Zola

Súprava na lamináciu mihalníc doma sa vôbec nemusí podobať na tie, ktoré používajú kozmetičky v salóne. Niektoré značky si uvedomujú, že existujú ženy, ktorým záleží na tom, aby bolo používanie produktov na lamináciu čo najjednoduchšie. Zola je toho príkladom.

Brow&Lash Protein Reconstruction System pozostáva len z troch produktov. Sú zabalené v praktických fľašiach. Každá z nich je navyše označená názvom a poradovým číslom, aby sa nedalo pomýliť v poradí, v ktorom sa používajú. Prvý krok je Protein Strong Lifting, druhý krok je Protein Fixer a tretí krok je Protein Care.

S touto súpravou na lamináciu mihalníc sa ošetrenie vykonáva inak, ako pri ostatných súpravách. Nepoužívajú sa silikónové podložky. Výrobky sa nanášajú podobne ako špirála alebo primer, okrúhlou kefkou. Ako tvrdí výrobca, táto laminácia mihalníc je schopná vyčariť viditeľné a trvalé výsledky.

Výsledok: domáce súpravy na lamináciu rias

Náš rebríček obsahuje najpredávanejšie, najobľúbenejšie a najlepšie ohodnotené súpravy na lifting a lamináciu mihalníc. Pri tvorení tohto zoznamu naši odborníci vyhodnotili stovky recenzií od zákazníkov, aby vybrali najlepšie súpravy na lamináciu mihalníc pre širokú škálu potrieb a preferencií.

Či už s liftingom mihalníc len začínate, alebo je to vaše obľúbené ošetrenie, je nevyhnutné vybrať si tú najlepšiu súpravu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a očakávaniam.