Nedávno sa aj módny návrhári začali zaujímať o výrobu kozmetiky a vytvárajú vlastné kozmetické kolekcie. Napríklad často sú to parfumy, šampóny a podobne a teraz si môžete kúpiť aj základný make-up Luminous Silk Foundation od Giorgio Armani. Poďme ho spolu otestovať a vyskúšať.

Tak aký je vlastne Luminous Silk Foundation, ktorý vytvorila firma Giorgio Armani? Je to kozmetika, ktorá má za úlohu rozjasniť pleť na tvári a zjednotiť jej odtieň. Obsahuje množstvo rozjasňovačov, čo má za následok to, že hodne odráža svetlo a pokožka vyzerá mladšie a zdravšie. Je tekutý, čo uľahčuje aplikáciu a nevytvára fľaky. Ale na konci dňa už býva tento základný make-up mierne poutieraný a na tvári slabšie drží. Ba čo viac, Armaniho výrobok časom mení farbu a na konci dňa tak máte tmavšiu tvár.
Po druhé, Luminous Silk Foundation od Giorgio Armani je potrebné aplikovať štetcom, ktorý je rovnakej značky ako make-up Je to šikovný veľký plochý štetec, ktorý plne vyhovuje a aplikácia s ním je pohodlná.Giorgio Armani 1

Po tretie, Luminous Silk Foundation má k dispozícii viac ako 20 rôznych odtieňov! Má niekto viac? Asi nie. Čím viac odtieňov, tým ľahšie nájdete ten ktorý vyhovuje vašej pleti. Armani nám prichystal béžové a hnedé odtiene, viacero odtieňov écru a ešte oveľa viac. Ako si teda vybrať tú správnu farbu? Zvyčajne si základný make-up odskúšate na zápästí. To je ale chyba! Však si ho budeme predsa nanášať na tvár, nie na ruky. Skúste ho preto radšej na líčku.

Slávny módny návrhár dal svoj make-up do celkom obyčajnej fľaštičky. Čierny vrchnák a priehľadná nádobka, nič slávne. Výhodou Luminous Silk Foundation je rozprašovač a pumpička. Stačí jedna dávka a máte to správne množstvo na celú tvár. Na druhej strane, pumpička nedosiahne až na dno nádobky a tak ste nútení zvyšok výrobku vyhodiť, alebo odmontovať celý vrchnáčik, aby ste sa k nemu dostali.