Je faktom, že vlasy sú slabinou každej ženy.

Nezáleží na tom, či ste blondína alebo brunetka, či sú vaše vlasy rovné alebo kučeravé, jedna vec je istá: určite venujete pozornosť ich kondícii.

Nanešťastie, vzhľad našich vlasov sa nie vždy zhoduje s tým čo chceme.

Naše pramene sú neustále vystavované škodlivým faktorom, akými sú: vysoké teploty, odfarbovanie, farbenie alebo mechanické poškodzovanie. Dodatočne existujú aj veľmi škodlivé faktory, ktoré nemôžeme ovplyvniť: silné, horúce slnko, štipľavý mráz a aj dážď, ktorý môže obsahovať toxické čiastočky.

Šampóny a vlasové kondicionéry, nanešťastie, neposkytujú vlasom komplexnú regeneráciu a ideálny vzhľad. Sú len kvapkou v mori z toho všetkého, čo vaše vlasy potrebujú.

Je načase, aby ste siahli po najlepšej kúre dostupnej na trhu. Nanoil ponúka prelomové riešenie, týkajúce sa výživy a regenerácie vlasov. Je ním jedinečný vlasový olej Nanoil.

Výrobok vychádza v troch rôznych verziách, aby ste mali možnosť zladiť ho s vašim konkrétnym typom vlasov a ich pórovitosťou. Každý produkt obsahuje najcennejšie zložky, po ktorých by ste mali siahnuť pri každodennej starostlivosti o vaše vlasy. Sú to prírodné oleje, lisované za studena zo semienok, jadier a dužiny.

Tri typy vlasového oleja Nanoil nevznikli z ničoho: sú starostlivo zvolené a skombinované z hľadiska percentuálnej koncentrácie mastných kyselín omega-3, omega-6, omega-9… Typ kyselín určuje veľkosť čiastočiek, ktoré tvoria olej. Zatiaľ čo veľkosť čiastočiek má priamy vplyv na vzhľad vašich vlasov. Úlohou molekúl je prispôsobiť úroveň toho, ako vysoko sú nadvihnuté šupiny. Nazýva sa to pórovitosť vlasov.

Vlasový olej Nanoil

Môžete rozlíšiť tri typy pórovitosti, preto Nanoil vyvinul tri verzie oleja:
  • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou
  • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou
  • Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Navyše je veľmi jednoduché určiť pórovitosť vašich vlasov. Po prečítaní detailného opisu na webovej stránke výrobcu si dokáže väčšina žien presne určiť pórovitosť svojich vlasov. Avšak, ak ste perfekcionistka a chcete si byť 100% istá, môžete sa tiež poradiť s kaderníčkou, ktorá na to používa špeciálne nástroje.

Nanoil dodáva vlasom úľavu, ktorú nezažili už veľmi dlho. Nie je to len silou drahocenných prírodných olejov, ale aj škálou cenných ingrediencii, ktoré sú vhodné pre všetky typy vlasov: všetko preto, aby rástli do krásy a zdravia.

Medzi týmito prospešnými zložkami nájdete:

  • hodváb – vyhladzuje a zlepšuje ich odolnosť
  • vitamín A – reguluje vylučovanie séba,
  • vitamín E, tiež zvaný „vitamín mladosti“; spomaľuje procesy starnutia, posilňuje cibuľky
  • panthenol – regeneruje vlasy, podporuje tvorbu keratínu
  • keratín – pomáha regenerovať keratínovú štruktúru vlasov
  • lanolín – vyhladzuje, robí ich odolnými a jemnými

Vďaka mikroskopickým vyživujúcim čiastočkám obsiahnutým v prírodných olejoch dokáže Nanoil vlasy zregenerovať po celej ich dĺžke, ako aj posilniť ich cibuľky. Dodatočne zlepšuje procesy prebiehajúce na pokožke hlavy, zabezpečuje správnu hladinu hydratácie, reguluje vylučovanie séba. Navyše Nanoil pôsobí nie len vo vnútri vlasov, ale aj na ich povrchu tým, že ich ochraňuje pred nečistotami a teplom, už hneď po prvom použití.

Mnoho žien priznáva, že Nanoil pomáha aj ich partnerom pri starostlivosti o vlasy a bradu. Aj muži, aj ženy sú spokojné s ešte jednou, veľmi dôležitou črtou tohto prípravku: Nanoil podporuje rast vlasov!

Vďaka pravidelnému olejovaniu vlasov sú dokonca aj nečinné vlasové cibuľky vyživené a stimulované k činnosti. V dôsledku toho budú vaše vlasy hustejšie a všimnete si objavenie sa tzv. detských vláskov. Celý proces rastu je aj oveľa rýchlejší.

Ba čo viac, do Nanoil sa zamilujete ešte kvôli jednej príjemnej črte: vonia úžasne a intenzívne skrášľuje vlasy. Okamžite!

Vstúpte na oficiálnu stránku – www.nanoil.no