Budeme hádať: radi si stylujete vlasy použitím tepla, ale tiež máte obavy, že čoskoro skončíte so spálenými vlasmi? Nemá zmysel sa trápiť nad svojimi dennými skrášľujúcimi zvykmi a oberať vlasy o lesk a hydratáciu. Keď máte Nanoil Heat Protectant Spray, tak ste vyhrali. Pozrite sa, aké jednoduché je pomocou jedného termálneho spreja udržiavať vaše vlasy chránené.

To, že máte krehké, matné a rozštiepené vlasy, je jasným znakom toho, že používanie zariadení produkujúcich teplo nie je pre vás dobré. Čo je možné urobiť, aby ste priniesli život vašich vystresovaným vlasom?

Silnejšie vlasy s Nanoil Heat Protectant Spray

Tento ohromujúci sprej na ochranu vlasov pred teplom od Nanoilu dokáže viac, ako len odraziť teplo od povrchu vlasu. Tento produkt je skutočne vaše eso v rukáve! Sprej od Nanoilu v prvom rade vyživuje vlasy, posilňuje ich pomáha im v ich rýchlejšej regenerácii. V druhom rade, Nanoil Heat Protectant Spray nielenže ozdraví vlasy, ale poskytuje im aj fixáciu, aby vydržali celý deň na svojom mieste.

ochranný sprej pred teplom na vlasy Nanoil

Skvelé zloženie

Nanoil Heat Protectant Spray, vďaka starostlivo zvoleným látkam, vám pomôže vyčariť perfektný a lesklý účes, ochráni vaše pramene vlasov pred nežiaducimi účinkami silného vetra, mrazu a slnka. Pantenol, známky ako provitamín B5, má na starosti uzamknutie hydratácie a živín vnútri vlasov. Okrem pantenolu je tento sprej na ochranu pred teplom obohatený o antioxidant – je ním vitamín E. Vďaka tomuto prípravku budete mať hladké a ochránené pramene vlasov, ktoré ostatných ohúria svojim leskom. Len si ho nastriekajte na vlasy, siahnite po ľubovoľnom stylingovom prístroji a vytvorte si ten najkrajší účes, ktorý vám najlepšie pristane.

Ochrana pre poškodením v dôsledku vysokých teplôt

Ochrana, ktorú poskytuje Nanoil sprej proti teplu, je naozaj pôsobivá, lebo nedovolí vysokým teplotám siahajúcim až do 220 stupňov Celzia, aby vám zničili vlasy! Dokáže to tým, že vytvorí neviditeľnú a ľahučkú bariéru na povrchu vlasu. Táto bariéra udržiava vodu vnútri vlasu, čo je efektívnou prevenciou pred vysušením, lámavosťou a vyblednutím farby. Preto sa oplatí aplikovať Nanoil ochranu pred teplom zakaždým, keď chcete používať stylingové prístroje na báze tepla.

Prečo Nanoil Heat Protectant Spray?

Ak máte plné zuby mnohých prípravkov, ktoré musíte používať, aby ste si vytvorili účes, tak teraz ich všetky môžete nahradiť jedným produktom. Viete ktorým? Máte pravdu – je to Nanoil Heat Protectant Spray. S jedným sprejom viete ochrániť, hydratovať, vyhladiť skrotiť neposlušné pramene vlasov, čo výrazne uľahčuje styling akéhokoľvek účesu. Neuveriteľný Nanoil sprej vám vyčarí elastické vlasy, ktoré budú odrážať slnečné lúče. Dokáže vám aj ochrániť farbené vlasy pred vyblednutím.

100% ochrana s Nanoilom

Sprej od Nanoilu na ochranu pred teplom je nevyhnutný produkt na to, aby ste mali silné a lesklé vlasy. Keď si ho aplikujete pred stylingom, tak budú vaše vlasy:

  • chránené pred vysokými teplotami
  • prestanú sa zamotávať
  • neovplyvní ich statická elektrina a vlnky
  • budú sa jednoducho upravovať a stylovať
  • získajú naspäť svoj lesklý vzhľad
  • rýchlejšie sa zregenerujú

Používajte Nanoil sprej pred fénovaním, vyrovnávaním alebo kulmovaním vlasov a získate 100% ochranu pred vysokými teplotami. Dobrou správou je, že Nanoil vám to všetko dá bez straty objemu vlasov. Možno si myslíte, že Nanoil Heat Protectant Spray funguje len keď ho budete používať na vlhké vlasy. Je však možné ho používať aj na suché vlasy, keď ich chcete ochrániť pred slnkom.

Navštívte oficiálnu Nanoil stránku na www.nanoil.sk a dozviete sa viac o jeho účinkoch a vlastnostiach. Objavte aj iné vlasové produkty a vytvorte si svoju unikátnu a na mieru šitú kúru s produktmi od Nanoil.