Len donedávna sme si mysleli, že laminácia obočia bola problematická a komplikovaná, navyše vyžadovala vedomosti o laminačných roztokoch. Preto ju zvykli vykonávať len profesionáli. V dnešnej dobe si môžete spraviť lamináciu obočia aj v pohodlí domova! Úžasné je, že celý proces vám zaberie okolo pätnástich minút! Pozrite si inovatívnu sadu na lamináciu obočia od Nanobrow a upravte svoje obočie jednoducho!

laminacia obocia

Domáca laminácia obočia – nie tak ťažká ako sa zdá

Spolu s úspechmi z kozmetológie sa zväčšuje aj počet kozmetiky na trhu a kúry, ktoré boli voľakedy dostupné len v kozmetických salónoch môžete bez problémov vykonať aj doma. Pred pár rokmi by sa nikto neodvážil spraviť si gélové nechty sám! Laminácia obočia je taktiež kozmetická kúra, kotrú z ľahkosťou zvládnete aj samy. Trikom je výber správnej sady na lamináciu obočia – sadu ako Nanobrow Lamination Kit.

Nanobrow Lamination Kit – odporúčaná sada na lamináciu obočia

Nanobrow vydali jedinečnú liftingovú sadu na obočie, ktorá bola pozorne vyrobená. Osahuje detailné inštrukcie a očíslované fľaštičky, aby ste vedeli správne poradie aplikovania jednotlivých roztokov počas vašej domácej laminácie obočia. Nič sa nemôže pokaziť! Navyše sada obsahuje kompletný set pomôcok: aplikátory, štetce, kefku pre ľahký lifting obočia doma. Aj keď robíte lamináciu obočia prvýkrát, určite uspejete a dosiahnete úžasné výsledky. Zahrnuté roztoky boli navrhnuté tak, aby vaša domáca laminácia ledva zabrala chvíľku. Zabudnite na domáce sady na lamináciu obočia, ktorých aplikácia trvala hodiny! Vaša domáca laminácia zaberie zhruba 20 minút ak použijete Nanobrow Lamination Kit.

nanobrow lamination kit

Ako laminovať obočie doma pomocou Nanobrow Lamination Kit?

Veľmi jednoducho! Kúra zahŕňa aplikáciu produktov najlepšej kvality v správnom poradí. Nemusíte si ich nechávať dlho: prvý produkt – lepidlo – necháte účinkovať max 30 sekúnd. Ďalej aplikujete fľašku číslo 1 – liftingové mlieko, ktoré zmení textúru chĺpkov, čím im dodá nový žiadaný tvar. Posledný produkt – fľaška číslo 2 – zahŕňa tuhnúce mlieko, aby efekt laminácie vydržal až 6 týždňov. Obe mlieka zostávajú na obočí 5 až 8 minút (záleží to od typu vášho obočia): čím je vaše obočie hrubšie, tým dlhšie sa nachajú účinkovať. Produkty odstránite pomocou vatového tampóna, ktorý nepúšťa vlákna. Neznie to komplikovane, pravda?

Laminácia obočia – výsledky

➕ Obočie je trochu hrubšie a vyzerá plnšie

➕ Textúra chĺpkov sa zmení; chĺpky obočia sú ľahšie zvládnuteľné

➕ Vaše obočie bude vyzerať pekne so zdravím leskom

➕ Laminácia obočia upraví chĺpky do smeru, ktorým ich učešete

➕ Máte plnú kontrolu nad vašim obočím

➕ Laminácia obočia pomáha zvládať to najhrubšie, najneposednejšie obočie

➕ Obočie je definované, vyčesané, objemnejšie

➕ Vyzerá úžasne aj bez make-upu

➕ Výsledky vydržia až dva mesiace!

Nanobrow, sada na lamináciu obočia, recenzie

Táto domáca sada na lamináciu obočia má priam žiariace recenzie! Vedeli ste, že aj profesionáli oceňujú jej kvalitu a efekty? Je to najlepšia sada na lamináciu obočia, ktorá zrealizuje vaše sny bezchybného, presne vytvarovaného a upraveného obočia, ktoré vyzerá úžasne každý deň!

Skúste náš trendy štýl obočia: navštívte www.nanobrow.sk a podajte objednávku na Nanobrow Lamination Kit s pohodlnou donáškou k vám domov!

laminacia obocia produkty