Trhá sa vám pri farbení vlasov hliníková fólia, ktorá navyše šuští a ničí vlasy? Už nikdy viac! Highlighting Foam Colouring Strips od ColorCuts zjednodušia a urýchlia každú techniku farbenia bez rizika poškodenia vlasov.

Maltská značka ColorCuts je jedným z lídrov na trhu s kaderníckymi potrebami. Značka vyrába kadernícke potreby a vybavenie v harmónii so životným prostredím, používa slnečnú energiu alebo recyklované materiály. Nové Highlighting Foam Strips sú na 80% recyklované. Vďaka špičkovým technológiám v kombinácii so skúsenosťami vytvára špecializované doplnky, ktoré si cenia koloristi po celom svete. Je to revolúcia v kaderníctve!

colorcuts penové fólie na farbenie vlasov

Najvyšší čas vyskúšať ColorCuts Highlighting Foam Strips!

S termálnymi pásikmi Highlighting Foam Strips dosiahnete pri farbení obdivuhodné výsledky a hodia sa do každého salóna. Pásiky sú skvelé na melír, baleyage alebo sombré. Sú kompatibilné so všetkými technikami farbenia vlasov a so všetkými farbami na vlasy. Pásiky sú odolné voči potrhaniu a netvoria sa na nich záhyby, môžete ich vyprať v rukách alebo v práčke a použiť znova. Žiadne obavy! Ich kvalita sa nezmení.

Pásiky ColorCuts sú v 4 rôznych farbách, aby ste mohli odlíšiť jednotlivé farby na vlasy, ktoré ste použili. Tým pádom sa vyhnete chybám ako je napríklad použitie tej nesprávnej farby. Sú tenké, flexibilné a trvácne. Jemný materiál sa pri nanášaní farby na vlasy perfektne prispôsobí tvaru vašej ruky. Pásiky sú pripravené na použite a môžete ich ľubovoľne ohnúť a poskladať.

Materiál izoluje teplo a zabezpečuje optimálnu a bezpečnú teplotu pre vlasy – neprehrieva ich, ani nespáli. To je obzvlášť dôležité, keď robíte melír. Highlighting Foam Strips neobsahujú lepidlo, ale pri kontakte s farbou poskytujú silnú priľnavosť. Unikátna textúra im umožní ostať na mieste – počas nanášania farby sa nezošmyknú z vlasov. Získajte komfort, ktorý vám nedá žiadna hliníková fólia.

Highlighting Foam Strips – vlastnosti:

  • Flexibilný, penový, ľahký materiál.
  • Odolné voči potrhaniu a vytváraniu záhybov
  • 100% kontrola nad procesom farbenia
  • Optimálna teplota vlasov
  • Opakovane použiteľné
  • Na všetky techniky farbenia
  • Polopriesvitný materiál a rôzne farby
  • Bez rizika poškodenia alebo spálenia vlasov
  • Skvelé na ombré alebo melír
  • 200 pásikov s rozmermi 100 x 305 mm

Návod na použitie: Oddeľte časť vlasov požadovanej šírky a umiestnite pod ne pásik. Naneste farbu a potom pásik preložte napoly a ak máte veľmi dlhé vlasy, tak ich prekryte ďalším pásikom. Nechajte ich na vlasoch potrebný čas. Počas kúry môžete pásik jednoducho odbaliť a pozrieť sa, ako prebieha proces farbenia a urobiť akékoľvek dodatočné úpravy. Nakoniec pásik jemne zošmyknite z vlasov a vyperte, aby ste ho mohli použiť opakovane.

Výsledky: Vždy bezpečné, pohodlné a príjemné farbenie vlasov s ColorCuts Highlighting Foam Strips.

Viac informácií o produktoch ColorCuts nájdete na stránkách colorcuts.mt

ColorCuts penové pásiky na melír