Tie najnovšie make-upové trendy pre nastávajúcu sezónu

Čo sa týka make-upu, je to jedna z najdynamickejších oblastí, a to každá sezóna prináša nové trendy. Po tom, čo potlačili príchody nových trendov vo veľkom meradle, je tento rok opäť ideálny čas na to, aby sme sa vrátili k prehliadkam nových módok nielen pre hojdačky, ale aj pre make-up. Tu je náš pohľad na najnovšie make-upové trendy, ktoré sú pravdepodobne najobyčajnejšie v nadchádzajúcej sezóne.

1. Veľké viečka

Veľké oči sú vždy v móde a fotografia je pekná. Make-up umožňuje úžasným spôsobom zvýrazniť povrch obočia a očí do plnej charizmy. Farby a sfarbenia sú kľúčom k dokonalému vzhľadu, pre sfarbenie očí existuje nespočetné množstvo paliet tmavých tieňov a zlatých kovových diód, ktoré budú hrať veľkú úlohu pre dokonalú vyumelkovanú škvrničku. Okrem týchto farebných prechodov sa potom pre podľahnutie prekrasným očiam tiež používa textúra na kreslenie alebo kreslenie kontúra.

Nech diváci estácií pozdvihnú tiež kvapky s farbou. Perleťový alebo jemný strieborný tieň s tým bude úplne fungovať. Organický a prírodný vzhľad s vysokou koncentráciou pigmentu bude čnieť pre každé jedinečné oči. Krásny účinok viečok môžete zvýšiť aj použitím tuše a gélu na obočie, aby ste zdôraznili jeho kontúry.

2. Ružové líčenie

Toto je jeden z najvertikálnejších trendov pre sezónu 2020-2021. Ružové líčenie je oživením tváre, to je imidž, aký sme videli na tých najžiadanejších módnych prehliadkach. Od jemnej ružovohnedej po žiarivú holubicu je ružové líčenie pre každého niečo, na čoraz akejkoľvek pokožke to zahalí pokožku do studenej a lesklej farby. Ružové líčenie je obľúbené kvôli svojej neutrálnej farbe, či už ide o jemný opálený kvet alebo mliečne ružové líčenie, ktoré majú možnosť obliekať sa hlboko do mikro tónu do adrazu.

Tento look môžete ľahko vylepšiť, ak ho doplníte o niektoré zo svojich obľúbených lesných rúžov. Nosenie baby rúžov s líčením s ružovým odtieňom ju zvýrazní. Možno by ste mali zvážiť zmiešanie odtieňov rúžu a namiesto toho česanie po červenom tóne, keď máte jasnú fialovú farbu. Akanechcete zostať pri slepom okraji tradičného líčenia, potom to nahradí najnovší make-upový trend, ktorý je zábavný a veľmi ľahko znovu použiteľný.

3. Nápadný kontúr

Tento trend bude tento rok veľmi populárny. Kontúrovanie je zosilnením tváre, ktorá robí rozsiahle preskupenie, aby sa vyhladilo a zosilňovalo. Účelom je vytváranie kontúr častí tváre, ako sú líca, hrdlo, brada a čelo. Kontúra je dôležitá pre vytvorenie komplexnej 3-dimenzionálnej tváre, aby ste dokázali preskupiť o viac a menej tmavom odtieni.

Kontúra sa môže úplne líšiť, ak je jeho účelom vyzowať presne až do mikro úrovní; napríklad trpezlivé a precízne vyfarbenie kontúrov na obočí, lícach a iných miestach tváre robí zázrak. Tieto techniky dávajú vizuálne silné tvary, pričom poskytuje plastické a všestranné efekty, aby bol make-up súčasne zatraktívnený. Či už sa jedná o lesk alebo matný odtieň, stačí len trochu doteku mágie na dokončenie kričiacou make-up.

4. Preveďte si to zaby

Pozrite sa a pozrite sa. Matné líčenie mizne vo svetle umierneného šmúhania a zostávajúci holiaci prechod hrajú veľkú úlohu pre moderný vzhľad pre túto sezónu. Vo svete moderného make-upu je holografický účinok najvyhľadávanejším trendom. Tento špeciálny typ eye-shadow je nielen protikladom všetkým, čo ste doteraz videli, ale prepája celú sezónu k dlhoprstému líčeniu.

Vyberte si malé prímesi zlatých, strieborných, hnedých, červených a modrých tónov a okolo-nimi môžete kombinovať