Pero na obočie je dokonalou pomôckou v rukách každého fanúšika make-upu. Ak chcete, aby boli vaše chĺpky vždy dokonalo upravené a vyžarovali prirodzenú krásu, vyberte si dlhotrvajúci a precízny produkt, ktorý to umožňuje.

Úprava obočia nemusí byť náročná. Pripravili sme rebríček 3 pier na obočie, ktoré vám pomôžu vytvoriť fenomenálny vzhľad na každú príležitosť. Pozrite si naše najlepšie tipy!

NAJLEPŠIE 3 PERÁ NA OBOČIE, KTORÉ SA OPLATÍ MAŤ

Top 1. NANOBROW MICROBLADING PEN

➝ dodáva obočiu vzhľad podobný microblandingu
➝ kreslí ultra tenké čiarky
➝ dodá obočiu hrubší a plnší výraz
➝ ponúka precízne upravené obočie

Toto je produkt, ktorý nemôže zostať bez povšimnutia! Nanobrow je inovatívne a pozoruhodné pero na obočie, bestseller medzi bežnými zákazníkmi, ako aj profesionálnymi vizážistami po celom svete. S týmto perom na obočie budete môcť vytvoriť drobné linky napodobňujúce skutočné chĺpky. Líčenie vášho obočia bude výrazné a žiarivé. Toto pero na obočie si zamilujete, ak hľadáte precíznu pomôcku na zhustenie vášho prirodzeného obočia. Jeho mimoriadne zloženie ​​ľahko vyplní medzery a riedke miesta a poskytuje trojrozmerný efekt, o ktorom sníva každá žena. Toto precízne pero od Nanobrow kreslí jemné línie, ktoré vytvárajú veľmi prirodzený vzhľad. Toto pero na obočie nájdete v piatich jemných odtieňoch, takže určite nájdete ten, ktorý sa hodí k farbe vášho obočia a vlasov. Nie je potrebné podstúpiť riskantnú procedúru permanentného make-upu. Jediné, čo musíte urobiť, aby vaše obočie bolo výraznejšie a živšie je vybrať si toto pero na obočie. Nanobrow Microblading Pen je vodeodolné, takže si môžete byť istá, že make-up zostane bezchybný! Intenzívne pigmenty a neuveriteľne dlhá životnosť priťahujú davy. Dodáva obočiu vzhľad, ktorý sa podobá na microblanding takže nemusíte ani vyjsť z domu! Toto bezpečné pero na obočie rozhodne stojí za tú cenu.

Top 2. ANASTASIA BEVERLY HILLS MICRO-STROKING DETAILING BROW PEN

➝ vytvára chĺpky navyše
➝ vytvára efekt prirodzene vyplneného obočia
➝ je ľahká ako pierko
➝ má pevnú a tenkú špičku

Pero na obočie od Anastasia Beverly Hills sa stalo virálnym po celom svete. Líčenie zloženie zostáva nedotknuté za akýchkoľvek poveternostných podmienok vďaka jeho vodeodolnému zloženiu. Tento úžasný produkt dokreslí ďalšie linky, ktoré vyzerajú ako vaše skutočné chĺpky. Vyplňte svoje oblúky bez námahy jednou z krásnych a jemných farieb. Tenká a pevná špička je vytvorená na maskovanie riedkych oblastí. Výsledné efekty pera na obočie sú výnimočne prirodzené a realistické! Tento produkt bol vyrobený s ohľadom na tých, ktorí nie sú celkom spokojní s tvarom svojho obočia. Toto pero na obočie je vegánske a nie je testované na zvieratách – mnohí spotrebitelia to oceňujú. Aplikáciu by ste mali začať s najredšími oblasťami a potom vyplňte zvyšok obočia zvolenou farbou. Pero na obočie Anastasia BH vyhráva jackpot!

Top 3. TARTE BIG EGO DIY WATERPROOF EYEBROW MAPPING PEN

➝ má veľmi tenký hrot
➝ vytvorené linky pripomínajú skutočné chĺpky
➝ definuje a vypĺňa oblúky
➝ chĺpky ošetruje a vyživuje

Toto jedinečné pero na obočie dodáva obočiu vzhľad, ktorý sa podobá na microblanding. Hladko kĺže po pokožke a maskuje všetky medzery a riedke miesta. Pero na obočie zafarbí riedke miesta a zaistí očarujúce výsledky s dlhotrvajúcim efektom po dobu 24 hodín. Jeho vodeodolné zloženie je odolné voči potu a rozmazaniu. Dôležité je, že toto pero na obočie je kombináciou starostlivosti o obočie a styling v jednom. Zloženie obsahuje výživný tea tree olej a vitamín E. Balenie pera na obočie obsahuje aj kefku. Toto pero na obočie je vegánske a dermatologicky testované. Je dobre známe a obľúbené u mnohých fanúšikov make-upu. Ak nie ste spokojní s tým, ako vyzerá vaše obočie, toto pero splní vaše očakávania. Pred použitím ho trochu pretrepte, aby sa aktivovalo pôsobenie tekutiny. Učešte si obočie pomocou kefky, ktorá sa dodáva spolu s perom. Šikovným aplikátorom jemne vyplňte obočie. Pero na obočie od Tarte je skvelý profesionálny nástroj v rukách každého zákazníka.