Presne definované alebo prirodzene vyzerajúce obočie? Vyberte si aký make-up obočia sa vám dnes žiada! Nanobrow Lamination Gel za niekoľko sekúnd a bez námahy napodobní efekt laminovaného obočia a dodá vášmu obočiu tvar vašich snov.

gél na obočie na laminované obočie

Prečo potrebujete gél na úpravu obočia?

Gél na obočie je jedným z najobľúbenejších produktov na úpravu obočia. Zafixuje obočie, dodá mu správny tvar a objem a skrotí ho. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá – kefkou prečešete chĺpky mierne nahor. Môžete ho použiť na obočie bez make-upu alebo aj s make-upom. Ktorý je ten najlepší gél na obočie?

Zoznámte sa s unikátnym Nanobrow Lamination Gel!

Najlepší gél na obočie? Mal by nielen zvýrazniť farbu a skrotiť chĺpky na obočí, ale ich aj vyživovať. Nanobrow Lamination Gel dodá efekt laminovaného obočia v priebehu niekoľkých sekúnd! Nemusíte minúť majland v kozmetickom salóne na efekt, ktorý zmizne po niekoľkých týždňoch. Nanobrow gél na obočie poskytuje rovnaké výsledky bez návštevy kozmetičky.

Už sa nemusíte obávať, že ošetrenie lamináciou poškodí chĺpky na obočí, podráždi pokožku alebo spôsobí alergickú reakciu. Nanobrow Lamination Gel je bezpečný pre citlivé okolie očí a obočia. Nanobrow Lamination Gel obsahuje hydrogenovaný ricínový olej, prírodnú zvláčňujúcu látku, ktorá vyživuje a zjemňuje obočie. Navyše chráni obočie pred poškodením a vypadávaním. Ricínový olej je najlepší pomocník pre prirodzene vyživené chĺpky na obočí a mihalnice. Tento olej je známy už po stáročia.

nanobrow najodolnejší gél na obočie

A účinky?

  •  Vizuálne hrubšie a tmavé obočie
  •  Nelepí sa a nevytvára hrudky
  •  Prirodzene zvýraznené obočie
  •  Odolný, trvácny make-up na obočie
  •  Dokonale upravené obočie chránené pred poškodením

Farebný alebo priehľadný Nanobrow Lamination Gel – pre koho je určený?

Gél na obočie Nanobrow sa dodáva v 4 odtieňoch: transparentný (priehľadný), svetlohnedý (béžový), tmavohnedý (hnedý) a čierny (čierny). Odtieň môžete dokonale zladiť so svojou prirodzenou farbou obočia. Nanobrow vytvorí denný aj večerný make-up, ktorý vydrží dlhé hodiny. Nanobrow Lamination Gel zaručuje dokonale definované obočie po celý deň bez akýchkoľvek ďalších úprav.

Nanobrow Lamination Gel

Dostupné v niekoľkých farbách:

Ako používať Lamination Gel?

Efekt laminovaného obočia alebo jemne upravené obočie – Nanobrow Eyebrow Gel vám pomôže vytvoriť váš vysnívaný výraz, ktorý môžete meniť každý deň.

Očešte kefkou chĺpky. Vyplňte ich pomocou krému, ceruzky, alebo prášku na obočie alebo ich nechajte prirodzené. Použite precíznu kefku priloženú k Lamination Gel a vyčešte chĺpky mierne nahor v smere ich prirodzeného rastu a počkajte, kým sa gél zafixuje.

Nanobrow Lamination Gel je najlepší gél na obočie na riedke a tenké, alebo hrubé a výrazné obočie. Obočie bude vizuálne hrubšie a tmavšie. Skrotí nepoddajné chĺpky, ktoré vyčnievajú všetkými smermi.