Určite ste sa už pri surfovaní po internete stretli s pojmom „mydlové obočie“. Znamená to obočie upravené pomocou mydla, a hoci sa zdá, že ide o novú techniku ​​úpravy obočia, existuje už dlho. Získala si obľubu medzi hollywoodskymi herečkami, ktoré zistili, že mydlo je skvelým produktom na skrotenie a úpravu chĺpkov. Značka Nanobrow vydala úžasný produkt, ktorý pomáha vytvárať prirodzene nalíčené“mydlové obočie“. Začnime!

gelowe mydlo na oboci

Nanobrow Eyebrow Styling Soap: pomocník pri každodennom líčení

Trendy v líčení sa veľmi často menia a môže byť ťažké s nimi udržať krok. Jedno je však isté – prirodzená krása nikdy nevyjde z módy. Rozlúčte sa s tenkým obočím z 90. rokov alebo dokonalým obočím rovnako ako Kim Kardashian. Prirodzene vyzerajúce obočie je momentálne v móde a pomocou mydla Nanobrow Styling Soap je dosiahnuteľné veľmi ľahko. Môžete si obočie upravovať akokoľvek chcete a zároveň zvýrazniť svoju krásu.

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – mýdlo na obočíe

Ako Nanobrow Eyebrow Styling Soap funguje? 

Mydlo od Nanobrow na báze glycerínu vysuší a zafixuje obočie na mieste. Jeho hustá gélová textúra dôkladne pokryje každý chĺpok, takže obočie vyzerá plnšie. Na aplikáciu produktu použite aplikátor, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka mydlu sa chĺpky ľahko upravujú, takže si ich môžete vytvarovať presne tak, ako chcete. Vďaka unikátnemu zloženiu toto mydlo nedráždi ani oči ani obočie, a nemusíte sa obávať ani neestetických zvyškov či hrudiek. Mydlo od Nanobrow dodáva chĺpkom lesk a nezanecháva bielu vrstvu produktu ako iné mydlá.

Výsledky:

  • dokonalo tvarované obočie, ktoré vydrží po celý deň,
  • jednoduchá aplikácia a príjemné zloženie,
  • efekt laminácie,
  • vizuálne plnšie a hustejšie obočie,
  • riešenie pre tenké aj hrubé obočie,
  • nie sú potrebné dodatočné úpravy počas dňa,
  • bezpečné pre citlivú a podráždenú pokožku.

Trendy V Líčení Obočí

Ako na „mydlové obočie“?

Všetko, čo potrebujete, je mydlo od Nanobrow a niekoľko ťahov štetcom, aby ste si mohli vychutnať efekt laminovaného obočia.

Krok 1. Naneste malé množstvo mydla na štetec – nie je potrebné ho namáčať. Jemne rozotrite mydlo štetcom.

Krok 2. Krátkymi rýchlymi pohybmi si mydlom pokryte obočie.

Krok 3. Teraz jedným dlhším pohybom „prilepte“ chĺpky nahor a vyčešte ich smerom ku špičke obočia.

Krok 4. Chvíľu počkajte, kým mydlo stvrdne a zaschne.

Krok 5. Prejdite kefkou vodorovne cez horný okraj obočia – tým sa horná časť chĺpkov mierne skosí nadol.

Krok 6. Obočie môžete nechať prirodzené a na riedkych miestach ho vyplniť púdrom alebo pomádou. Pomocou skoseného aplikátora nakreslite čiarky podobné vlasom.